Black Friday 2016: Warszawa w szale zakupów. Które sklepy i galerie biorą udział?

Nadchodzi Black Friday 2016! Warszawa wpadnie w szał zakupów już 25 listopada. Które sklepy i galerie w Warszawie biorą udział w Czarnym piątku? Sprawdź, gdzie wybrać się na zakupy.

Black Friday, czyli po prostu Czarny piątek w Warszawie (i innych miastach) zbliża się wielkimi krokami. Już tylko parę dni dzieli nas od wielkich wyprzedaży i obniżek cen. Czarny piątek odbywa się 25 listopada, jednak w wielu miejscach wyprzedaże potrwają dłużej; inne ograniczają go do wyprzedania zapasów. Swój udział w wielkim wydarzeniu dla zakupoholików zadeklarowały już setki sklepów - w tym wiele popularnych sieciówek, obecnych w dużych centrach handlowych. Tańsze zakupy w Black Friday w Warszawie będzie można zrobić niemalże we wszystkich typach sklepów. Od elektroniki, przez AGD, odzież, produkty spożywcze i nie tylko. Nawet supermarkety deklarują, że nabyć będzie można w nich bardzo wiele artykułach w cenach do 70 procent taniej. Taką ofertą pochwalił się Lidl. Na Czarny piątek dostępny tam będzie szeroki asortyment w atrakcyjnych cenach.

Które sklepy i galerie handlowe biorą udział w Czarnym piątku 2016?

Black Friday - Warszawa. Galerie handlowe

W warszawskiej galerii Złote Tarasy Black Friday z pewnością będzie wielkim wydarzeniem. Tu szalone wyprzedaże potrwają dłużej, a Czarny piątek przedłuży się także na sobotę, więc czekają nas zakupy pod hasłem Black Friday Weekend - w dniach 25-26.11. Dokładna lista sklepów galerii Złote Tarasy, które biorą udział w Czarnym piątku wraz z dokładnymi informacjami o przygotowywanych promocjach znajdują się na stronie internetowej galerii. Taniej kupimy m.in. w sklepach Guess, Wrangler, Top Shop, The Body Shop, Triumph, Vistula, Super-Pharm, Timetrend, Solar, Gatta, W. Kruk, Simple, Ecco, Victoria's Secret, Chantelle, Tatuum i nie tylko.

W galerii handlowej Arkadia także zaplanowany jest przedłużony wyprzedażowy weekend. Udział w Black Friday weźmie większość sklepów mających butik w tym centrum handlowym. Podobnie w gaelrii Sadyba Best Mall, Galerii Wileńskiej czy Galerii Mokotów.

Gdzie wybierzecie się na zakupy?

Black Friday w Radio Zet już trwa. Teraz limitowane bonusy i podwajanie szans dla uczestników zabawy Radia Zet. Wystarczy SMS z imieniem pod 7223 /2,46zł by wejść do gry o dodatkowe szanse na wygraną 500 000 zł.
A do tego dla wszystkich możliwość wygrania fantastycznych nagród - zobacz szczegóły i wygraj od 50 do 500 000 zł!

Więcej na www.radiozet.pl.

Więcej: