Historia zwolnienia Chajzera ma swój ciąg dalszy. Radiowa Czwórka odpowiedziała

Potyczka na Facebooku Chajzer vs radiowa Czwórka dalej trwa. Pracownicy stacji opublikowali na Facebooku odpowiedź na poprzednie posty dziennikarza. 

Filip Chajzer na swoim fanpage'u poinformował o zakończeniu współpracy z radiową Czwórką. Prowadził tam audycję „Piątek, Piąteczek, Piątunio”. Dziennikarz zamieścił zdjęcie wypowiedzenia, jakie otrzymał od dyrektora Radia Hanny Dołęgowskiej na mail'a. O tej sprawie pisaliśmy tu. 

Radio Czwórka opublikowało kolejne sprostowanie, które jest odpowiedzią na poprzednie posty znanego dziennikarza. 

"

Nikt nie planował zwolnienia Filipa, ale wszystkich naszych dziennikarzy traktujemy równo. To on, mimo wielokrotnie zwracanej uwagi, nie wywiązywał się z obowiązków dziennikarskich, a także nie szanował ludzi, z którymi pracował. Nie przysyłał na czas materiałów, podczas swoich audycji łamał zasady dotyczące kryptoreklamy. Podobnie było i tym razem. Filip wyjechał na urlop, nie przysyłając na czas informacji, materiałów a także oprawy muzycznej, lekceważąc tym samym zespół przygotowujący jego audycję - napisano na profilu facebookowym Czwórki. "

Filip Chajzer nie pozostał obojętny na nowy post radia. Na swojej osi czasu zamieścił kolejne wyjaśnienie. 

W dalszym ciągu sprawa budzi ogromne zainteresowanie. Internauci są bardzo oburzeni stanowiskiem radia. Większość słuchaczy nie zgadza się z ich decyzją. 

Radio ZET/MB

Więcej: