Polki tłumaczą prawiczkowi czym jest seks [WIDEO]

Polski YouTuber wyszedł z kamerą na ulicę Lublina i postanowił sprawdzić, jak polskie kobiety, reagują na ten trudny i krępujący temat.

Każdy to robi, każdy wie czym jest, ale nie każdy umie o nim rozmawiać. YouTuber Lukas wpadł na genialny pomysł. Wcielił się w rolę prawiczka, wyszedł na ulicę, by zaczerpnąć cennych porad od obcych ludzi. Reakcje i odpowiedzi są naprawdę zaskakujące!

Czym jest zgoda na seks?

Organizacja non-profit wydała kilka bardzo krótkich filmików edukacyjnych, które pokazują, czym jest zgoda na seks.

To przykre, że taki problem musiał zostać poruszony w kampanii społecznej, ale przecież naturalne powinno być to, że do łóżka idziemy z kim chcemy, oczywiście nie będąc do tego zmuszani. Twórcom kampanii nie chodzi tylko o relację pomiędzy świeżo poznanymi sobie ludźmi, lecz jak się okazuje, także o tych, którzy są w związkach. Twórcy nie tylko poruszyli problem kobiet

Seks w samolocie

Gratulacje od załogi samolotu dostała pewna para, która w trakcie lotu zamknęła się w toalecie i uprawiała seks. Komunikat utrzymany był w ironicznym tonie, a para kochanków nie chciała się ujawnić. Fakt ten bardzo rozbawił podróżujących, którzy Od razu zaczęli zastanawiać się o kogo chodziło. Nie obyło się bez typowania szczęśliwych pasażerów.

Radio ZET/TP

Więcej: