Odkurzacz może być fascynujący? Ten maluch nie mógł wyjść z podziwu

Dzieci, które poznają otaczający je świat, potrafią zachwycić się dosłownie wszystkim, co napotkają na swojej drodze. Dorosłym artykuły gospodarstwa domowego kojarzą się z porządkiem i pracami domowymi. Dla tego chłopca dźwięk, jaki wydaje odkurzacz, jest czymś niezwykłym.

A gdyby tak sięgnąć pamięcią do wczesnego dzieciństwa i przypomnieć sobie nasze pierwsze odkrycia? Mamy na myśli np. nowe zabawki, miejsca i… sprzęt AGD. Okazuje się bowiem, że z pozoru pozorna rzecz może wprawić małego człowieka w zachwyt.

Pewien rodzic uchwycił moment, w którym jego syn po raz pierwszy słyszy odkurzacz. Jego mina – bezcenna.

Ten pierwszy raz

O tym, że dzieciom niewiele trzeba do szczęścia świadczy także radość małej dziewczynki, na widok deszczu. Choć maleństwo z początku nie wiedziało, co się dzieje, to po chwili było zachwycone! 

Mniej entuzjastycznie zareagował syn Stephana, Reed, gdy tata przedstawił mu swojego brata bliźniaka. Bobas z niedowierzaniem w oczach spoglądał na braci. Panowie podawali sobie dziecko rąk do rąk, co sprawiło, ze chłopiec poczuł się jeszcze bardziej zaskoczony „dwoma tatusiami”.

A jeśli chcecie zobaczyć, jakie cuda potrafią zdziałać okulary, polecamy film, na którym chory chłopiec po raz pierwszy widzi swoją mamę.

"

Gdy żona nałożyła Leopoldowi okulary, a ten posłał jej uśmiech, widząc po raz pierwszy jak wygląda, wszyscy domownicy uronili łzę – wyznał autor nagrania, które skradło serca tysiącom internautów. "

A jakie rzeczy najbardziej zachwycają Wasze maluchy?

Radio ZET/SJ

Więcej: