Danuta Stenka: fryzura, która zaskoczyła wszystkich. Zobacz nowe wcielenie aktorki [ZDJĘCIA]

Danuta Stenka i jej nowa fryzura na premierze filmu "Wołyń" zrobiły wielką furorę. Aktorka zdecydowała się na bardzo ostre cięcie. Jak teraz wygląda? Zobacz nową fryzurę Stenki i jej wcześniejsze wcielenia. W którym prezentowała się najlepiej?

Drastyczne cięcie włosów Danuty Stenki było zaskoczeniem dla wszystkich, którzy przyszli na premierę "Wołynia". Aktorka po dłuższej nieobecności pojawiła się publicznie i niektórych wprawiła w osłupienie nowym uczesaniem. Zdecydowała się bardzo krótko obciąć włosy. Zmienił się też kolor kosmyków. Dotychczas fryzury Danuty Stenki były bardziej klasyczne, mniej odważne. Przyzwyczailiśmy się też głównie do ciemnej barwy włosów, która świetnie pasowała do urody aktorki. Teraz jednak 55-letnia gwiazda polskiego kina wybrała coś zupełnie innego. Zdecydowała się na bardzo krótkie cięcie i kolor, który wygląda bardzo naturalnie. Widać tam bawet trochę siwych włosów. Czyżby zrezygnowała ze sztucznej koloryzacji? Tego na pewno nikt się nie spodziewał, ale trzeba przyznać, że aktorka wygląda rewelacyjnie.

Nie trzeba było długo czekać na pierwsze komentarze internautów. Niestety, niektóre z nich łączą zmianę fryzury ze stanem zdrowia aktorki. "Tak krótka fryzura kojarzy mi się z chorobą. Nie miała problemów zdrowotnych ostatnio?" - taki wpis pojawił się na jednym z serwisów. "Ja myślę, że jest chora" - kwituje inna internautka. Biorąc pod uwagę problemy zdrowotne w rodzinie Stenki, o których wielokrotnie opowiadała, niektórzy fani obawiają się, że dotknęło ją to samo. Nie pojawiały się jednak żadne informacje, które tego dotyczyły. Wiadomo jednak od dawna, że gwiazda zmagała się z depresją, ale udało jej się pokonać chorobę. Teraz bardzo dba o siebie, ćwiczy jogę, przestrzega zdrowej diety i wykonuje rutynowe badania.

W której fryzurze Danuta Stenka wyglądała Waszym zdaniem najlepiej? Najnowszą metamorfozę zobaczycie na końcu galerii.

Więcej: