Mąż ofiary Dariusza K. skomentował zwolnienie skazanego z więzienia

Dariusz K. na wolności. Mąż ofiary postanowił skomentować zwolnienie sprawcy z więzienia. "Jest mi przykro. Tym bardziej, że był pod wpływem narkotyków".

W lipcu 2014 roku Dariusz K. będąc pod wpływem narkotyków potrącił śmiertelnie kobietę przechodzącą na pasach. Kilka miesięcy temu został skazany na 7 lat więzienia. W listopadzie skazany odwołał się od wyroku, a już kilka dni później, wyszedł z aresztu za poręczeniem majątkowym w wysokości 400. tysięcy złotych. Teraz będzie musiał zgłaszać się na policji kilka razy w tygodniu. Zatrzymano mu także paszport i dostał zakaz opuszczania kraju. 

Takim obrotem sprawy jest bardzo oburzony i zasmucony mąż ofiary Dariusza K. W rozmowie z Super Expressem mąż Ewy J. powiedział:

To jest skandal. Podejrzewałem, że coś się stanie, bo on miał do 17 listopada tylko sankcję. Cóż mogę poradzić. Jest mi przykro. Tym bardziej że udowodniono, że był pod wpływem narkotyków. Mnie żaden wyrok nie usatysfakcjonuje. Ja mam, jak mam. Po prostu jest mi nieraz ciężko.

Czy były mąż Edyty Górniak powinien zostać wypuszczony na wolność? Póki co, Dariusz K. wciąż czeka na wyrok sądu drugiej instancji.

Więcej: