„Diamonds” w wykonaniu La'Porsha Renae. Wzruszające występ w „Idolu” [WIDEO]

Rihanna to wokalistka światowego formatu. Piosenki Barbadoski doczekały się wielu wersji. Jedną z nich stworzyła uczestniczka talent show. Te wykonanie zwala z nóg. 

W amerykańskiej edycji „Idola” wystąpiła wyjątkowa uczestniczka. La'Porsha Renae w półfinałowym programie zaśpiewała piosenkę „Diamonds” Rihanny. Jej wykonanie zaskoczyło jurorów i publiczność. Na wielu twarzach pojawiły się łzy wzruszenia. Artystka została nagrodzona brawami na stojąco.

Nagranie z występów uczestniczki na YouTubie zostało wyświetlone ponad 140 tys. razy w zaledwie dwa dni.

Kobieta zaśpiewała w zupełnie innym stylu niż Rihanna. Słuchając utworu La'Porsha Renae odnosi się wrażenie, że piosenka brzmi zupełnie inaczej. 

Oryginalna wersja „Diamonds” zajęła pierwsze miejsce na liście „Billboard Hot 100".

Rihanna ma naśladowców

Tą sama piosenkę zaśpiewała uczestniczka polskiej edycji „Małych gigantów”. 11-letnia Dominika Ptak zachwyciła jurorów i publiczność bardzo dojrzałym wykonaniem utworu. Mimo, iż dziewczynka zafałszowała na końcu, to jurorzy byli zadowoleni z występu. Agnieszka ChylińskaKuba Wojewódzki i Katarzyna Bujakiewicz przyznali Dominice po 10 punktów - czyli maksymalną notę. 

Barbadoska ma również naśladowców wśród zwierząt. Furorę w internecie zrobiło nagranie, na którym prowadzący auto mężczyzna śpiewa piosenkę Rihanny. Siedzący obok buldog chyba wziął sobie do serca słowa piosenki „I knew that we’d become one right away” (tł. Wiedziałam, że od razu staniemy się jednością) i… dołączył swój głos.

Radio ZET/MB

Więcej: