Wzruszający film. Bajki Disneya, które doprowadzą Was do łez!

Ten film to idealna kombinacja nostalgii i inspiracji! Na YouTube pojawiła się właśnie niesamowita kompilacja Waszych ulubionych bajek Disneya z lat. 90. Powspominajcie z nami najlepsze filmy wytwórni!

Zapomnieliście o tym, czego nauczyli Was bohaterowie bajek Disneya? Spokojnie, użytkownik indrancole3 stworzył właśnie wzruszający film, który pomoże Wam przypomnieć sobie Wasze ulubione bajki i na pewno wyciśnie parę łez. 

Najlepsze bajki Disneya

Na filmie zobaczycie ujęcia z bajek popularnej wytwórni, które pojawiły się na rynku między 1986 a 2002 rokiem. Na liście są m.in. "Król Lew", "Mulan", "Herkules" i "Pocahontas". Bohaterka filmu "Lilo i Stitch" przypomni Wam, że "ohana to znaczy rodzina, a rodzina nikogo nie zostawia za sobą". 

My już mamy łzy w oczach!

Ten film podsumował nasze dzieciństwo w magicznych 3 minutach! Nic dziwnego, że użytkownikowi udało się stworzyć taki niesamowity film. W jego opisie przyznaje, że pracuje jako profesjonalny edytor zwiastunów. Film z ujęciami z bajek Disneya to taka forma ćwiczenia, która sprawiła mu jednak niesamowitą radość.

Źródło: Elite Daily

Więcej: