Doda na Telekamerach. Zachwyciła nową fryzurą?

Doda kolejny raz udowodniła, że ma niebanalny pomysł na siebie i swój wizerunek sceniczny. Jak zaprezentowała się na Telekamerach? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii. 

Telekamery 2017: Doda z nową fryzurą

Doda przyzwyczaiła nas do tego, że jej stroje przykuwają uwagę i często ocierają się o kicz. Piosenkarka pojawiła się na gali Telekamer i po raz kolejny zaskoczyła stylizacją. Nic dziwnego, że fotoreporterzy nie dawali jej spokoju. Swoją kreacją Dorota Rabczewska zadbała o to, by było o niej głośno w całym kraju.

Nie jest żadną nowością, że Doda lubi eksperymentować i nie boi się odważnych kreacji. Tym razem zdecydowała się na sukienkę (projektu Patrycji Kujawy) w bardzo intensywnym odcieniu pomarańczu, którą zestawiła z cienkimi, czarnymi rajstopami ozdobionymi delikatnym wzorkiem. Kreacja odsłoniła oczywiście wszystkie atuty figury gwiazdy. Uzupełnieniem sukienki była torebka marki Hermes, której kolor doskonale korespondował w całością stylizacji.

Telekamery: poznaj szczegóły

Trudno było nie zauważyć także zmiany fryzury. Wokalistka zdecydowała się sporo podciąć swoje blond włosy. Efekt? Trzeba przyznać, ze robi wrażenie.

Czy nam się ta stylizacja podoba, czy nie – jedno jest pewne: Doda znów zwróciła na siebie uwagę fotoreporterów. Zresztą kto robi to lepiej niż ona?

Przypomnijmy, że na gali Telekamer Doda wręczała statuetkę w kategorii „Juror". Nagroda powędrowała do Agustina Egurroli.

RadioZET.pl/SI