Doda śpiewa po angielsku. Chce podbić Europę

Doda postanowiła podbić zachodni rynek i zaprezentowała piosenkę „You Are The One", która jest anglojęzyczną wersją jej utworu „Nie pytaj mnie". 

Singiel, do którego teledysk wyreżyserował Michał Bolland, ma szansę na statuetkę podczas tegorocznego Daf BAMA Music Awards w kategorii najlepszy teledysk 2016 roku.

Gala wręczenia nagród odbędzie się już 27 sierpnia w Hamburgu, a w trakcie imprezy Doda wystąpi na scenie na żywo.

Minikoncert jest dla Dody okazją na zwrócenie na nią uwagi zagranicznych mediów, o którą Rabczewska zabiegała już dawno.

„Kochani, zgodnie z obietnicą – niespodzianka! Z racji tego, że piosenka „Nie Pytaj Mnie” została nominowana w międzynarodowym konkursie – The DAF Bama Music Awards 2016 – w kategorii Teledysk Roku, postanowiłam nagrać jej angielski odpowiednik. „You Are The One” przygotowałam nie tylko ze względu na wielką galę w Hamburgu, na której wystąpię reprezentując Polskę, ale również z okazji mojego imieninowego party w Międzyzdrojach, które odbędzie się już jutro. Będzie się działo! Tymczasem już dziś łapcie audio. Liczę na Wasze opinie w komentarzach :)” – napisała wokalistka na Facebooku.

Radio ZET/SI