„Dynastia" wraca do telewizji. Krystle będzie Latynoską!

Kultowy serial lat 80. wraca do telewizji! Za odświeżoną wersję legendarnej „Dynastii" odpowiadać będą Josh Schwartz i Stephanie Savage – twórcy „Plotkary". Nowa wersja nosi roboczy tytuł „Dynasty". Ma to być największy hit, nad jakim ma pracować w tym sezonie stacja CW. Fabuła będzie oparta na pierwowzorze, choć pojawiają się zupełnie nowe akcenty!

Do współpracy nad nową „Dynastią" zaangażowano także scenarzystkę i producentkę Sallie Patrick („Zemsta") oraz twórców oryginalnej opery mydlanej, małżeństwo Esther i Richarda Shapiro. 

Historia, tak jak w oryginalnej wersji, ma zostać przedstawiona z perspektywy dwóch kobiet – Fallon Carrington, córki potentata naftowego, Blake’a, oraz jej przyszłej macochy, Cristal (w oryginalne Krystle), Latynoski, która ma znaleźć się w jednej z najpotężniejszych rodzin Ameryki. Obie bohaterki pokłócą się.

Akcja nowej „Dynastii" dziać ma się w czasach współczesnych. Cykl powstaje dla The CW.

Oryginalna produkcja o rywalizacji dwóch bardzo bogatych rodzin – Carringtonów oraz Colbych – była symbolem lat 80. i jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce w tamtym okresie. W rolach głównych występowali John Forsythe, Linda Evans oraz Joan Collins.

Radio ZET/SI