Rozmowa dziecka z... indykami. Zobacz uroczą pogawędkę [WIDEO]

Dzieci i zwierzęta bardzo często nawiązują nić porozumienia. Idealnym przykładem jest pewne dziecko, które w uroczy sposób rozmawia z ptakami. 

Ostatnio w internecie pojawiło się nagranie, na którym widać spotkanie 2-latka z indykami. Mama postanowiła nagrać ten moment. Zachęciła chłopca, żeby spróbował do ptaków coś powiedzieć. 

Chłopiec wydusił z siebie piskliwe dźwięki. Zaraz za nim odezwały się indyki. Wyglądało to tak, jakby dziecko rozmawiało z grupą spacerujących ptaków. 

Sytuacja powtórzyła się kilka razy. Ptaki odpowiadały na każdy skrzeczący dźwięk wydany przez dziecko. 

 „Everybody gul”?

Indyki to bardzo kontaktowe zwierzęta. W internecie nieraz pojawiają się filmy, na których te ptaki odpowiadają ludziom. Kilka lat temu hitem było wideo z nimi w roli głównej. Znacie „everybody gul”? Musicie koniecznie to obejrzeć! :)

Dzieci i zwierzęta

Dzieci i zwierzęta bardzo często bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. Pewnego chłopca i owczarka niemieckiego łączy szczególna więź - psiak troszczy się o dziecko jak prawdziwa opiekunka. Zwierzak o imieniu Baron sprząta zabawki malucha, przykrywa go kołdrą i czuwa przy nim dopóki nie zaśnie. Pamięta nawet o „całusie” na dobranoc. Gdy mały Aleksander już śpi, pies gasi światło i opuszcza pokój. Ta relacja jest naprawdę niezwykła. 

Dzieci, które od urodzenia chowają się w domu z psami, bardzo się do nich przywiązują. Domowy pupil także nawiązuje z dzieckiem nić przyjaźni i często nie spuszcza z niego oka. Tylko prawdziwy przyjaciel podda się wszystkim specjalistycznym badaniom bez marudzenia. Tak jak pewien pies, który grzecznie wykonuje polecenia dziewczynki. Pupil cierpliwie znosi zabawę dziecka.

Radio ZET/MB

Więcej: