„Wszystko w porządku, mamusia naprawi”. Ta historia rozczuliła internautów

Mały chłopiec, podczas skakania po łóżku zranił się w głowę. To, co zrobiła jego mama, rozczuliło internautów. 

Brittaney Benesh opublikowała w serwisie imgur.com zdjęcia 4-letniego Aydena z raną na głowie. Na pierwszej fotografii widać niewielkie rozcięcie i smutną minę chłopca. Mama zrobiła wszystko, żeby poprawić jego humor. Zdjęcia podpisane były: „wszystko w porządku, mamusia naprawi”.

Kobieta wpadła na pomysł, że upodobni chłopca do Harrego Pottera. Czerwonym flamastrem dorysowała do rany brakujące fragmenty błyskawicy, którą na swoim czole miał również czarodziej. Dodatkowo dziecko dostało czarne okulary. Po pełnej metamorfozie chłopiec był kopią bohatera z filmu. 

Brittaney Benesh nie spodziewała się, że zdjęcia tak spodobają się internautom. 

Dzieci w internecie

Internauci bardzo często rozpływają się nad zdjęciami małych dzieci.

Ogromną furorę w mediach społecznościowych robią nagrania, w których główne role grają chłopiec Louie i małe mopsy. Internauci oszaleli na punkcie tej gromadki. Profil pugsnkissess84 na Instagramie obserwuje aż 125 tys. użytkownikówObejrzyj te filmiki, a na pewno się rozpłyniesz.

Użytkownicy Facebooka również zachwycali się postawą pewnej sprzedawczyni z Wielkiej Brytanii. Spełniła ona marzenie autystycznej dziewczynki. Zrobiła to tylko dlatego, żeby pomóc Amandzie Wilkins uspokoić dwie autystyczne córki, które chwilę wcześniej wpadły w panikę. Historia była intensywnie komentowana przez internautów. 

Radio ZET/MB

Więcej: