Dzień Mężczyzn 2017: życzenia SMS i krótkie wierszyki na 10 marca

Kiedy jest Dzień Mężczyzn 2017? Sprawdź datę i nie przegap święta! Już teraz wybierz najlepsze życzenia na święto wszystkich mężczyzn.

Dzień Mężczyzn to jeszcze mało rozpowszechnione święto, dlatego jego datę nie wszyscy znają. Do tego, istnieje jeszcze inny dzień - Dzień Chłopaka, przez co i kobiety, i sami mężczyźni nie wiedzą właściwie, kiedy wypada "ich dzień".

Kiedy jest Dzień Mężczyzn 2017 a kiedy Dzień Chłopaka?

Jak co roku święto mężczyzn w Polsce wypada 10 marca, czyli dwa dni po Dniu Kobiet. Nie jest to ta sama uroczystość, co Dzień Chłopaka, który z kolei wypada 30 września, jednak chodzi w niej o to samo: podkreślenie roli mężczyzn w świecie. Obydwa wydarzenia nie cieszą się taką popularnością, jak Dzień Kobiet, bo nie zostały "wpisane" do światowego systemu świąt. Choć i Dzień Mężczyzn, i Dzień Chłopaka powstały jako odpowiedź na Międzynarodowy Dzień Kobiet, to jednak nadal nie cieszą się równym prestiżem.

Mimo wszystko warto o nich pamiętać i składać swoim facetom, braciom, kolegom czy ojcom najlepsze życzenia. Czy to na 10 marca, czy 30 września. Chodzi o to samo i prawdopodobnie żaden pan nie obrazi się o to, że dostał życzenia na Dzień Chłopaka.

Życzenia na Dzień Mężczyzn 2017

Jeśli chcecie bliskim sobie mężczyznom złożyć życzenia właśnie 10 marca, to sprawdźcie poniżej najlepsze wierszyki SMS z okazji tego męskiego święta.

---

Najserdeczniejsze życzenia naszym kochanym mężczyznom.

I tym małym i tym dużym szczęścia, zdrowia, miłości, radości.

---

Z okazji 10 marca, mój drogi kolego, życzę Ci wszystkiego najlepszego!

---

Wasz to jest dzień, drodzy Panowie,

10 marca każdy się o tym dowie.

A my z tej okazji Wam życzymy

dużo miłości, którą same Was otoczymy!

---

Od kogo dla kogo, co komu do tego.

Serce będzie wiedziało od kogo dostało.

Wszystkiego dobrego w Dniu Mężczyzn.

---

10 marca - w dniu Twojego święta,

bardzo chcę Ci powiedzieć,

że Ty jesteś dla mnie najdroższy pod niebem!

RadioZET.pl/SA

Więcej: