Internauci zachwycają się tą dziewczyną. Kocha swoje ciało, mimo wielkiej blizny [ZDJĘCIE]

Blizny to zazwyczaj niemiłe pamiątki, które chce się zakryć. Pewna kobieta przeszła kilka operacji na otwartym sercu. Zostały po nich brzydkie ślady na ciele. 

Kobieta nigdy wcześniej nie odważyła się na założenie skąpego stroju bikini

"

Jestem dumna z siebie, że w końcu poczułam się na tyle pewnie, że postanowiłam założyć kostium i przestałam ukrywać moje blizny - napisała pod zdjęciem kobieta.  "

Sfotografowana dziewczyna przeszła cztery operacje na otwartym sercu. Poza blizną, która znajduje się na brzuchu, ma również wiele innych. Nauczyła się z nimi żyć. 

Internauci pokochali fotografię. Pod postem pojawiło się wiele krzepiących komentarzy. Internauci zachwycali się urodą kobiety i jej pewnością siebie.  

"

Blizna? Jedyne co widzę na tym zdjęciu to uśmiech - napisał jeden z internautów. "

Zdjęcie zostało opublikowane trzy lata temu, ale dopiero teraz zdobywa ogromną popularność.

Pokochaj swoje ciało

Nieraz ludzie muszą nauczyć się żyć z bliznami lub zmienionym przez chorobą ciałem. Najlepszym lekarstwem staje się wtedy akceptacja swojego ciała. Idealnym przykładem jest dziewczyna, która pokochała to, co przyniosło jej olbrzymie wrodzone znamie melanocytowe. Pokazała internautom, że bycie innym, nie znaczy gorszym

A jeśli są osoby, które nie chcą zaakceptować swojego zmienionego ciała, mogą w sprytny sposób ukryć blizny. Wystarczy, że przykryją niemiłą pamiątkę tatuażem, jak ta kobieta

Radio ZET/MB

Więcej: