Edyta Bartosiewicz nękana przez Małgorzatę R. Kim jest tajemnicza dziennikarka?

Edyta Bartosiewicz: "Małgorzata R mnie nęka". Kim jest dziennikarka, o której mówi piosenkarka? "Były bardzo brzydkie wpisy tej pani".

Piosenkarka Edyta Bartosiewicz jest nękana przez znaną dziennikarkę. Wokalistka opublikowała na Facebooku bezpośredni wpis, w którym zwraca się do tej osoby, jednak z posta nie wynika wprost, o kogo chodzi.

"Małgorzato R. z telewizji śniadaniowej pewnej komercyjnej stacji tv. Dostała pani na pewno pismo adwokackie, a jeśli nadal będzie mnie pani nękać, opublikuję pani nazwisko i nazwę stacji" - napisała.

Fani od razu podjęli próbę ustalenia, o kim mówi Bartosiewicz. W rozmowie z nimi wokalistka wyjaśniła, że ma podstawy do takich działań: "sądzi Pan, że pisałabym o piśmie adwokackim wysłanym do w/w pani, gdyby to nie była prawda?" - spytała jednego z komentujących jej post.

Kim jest Małgorzata R.?

Edyta Bartosiewicz poinformowała, że wspomniana dziennikarka nie daje jej spokoju od czasu pewnego wywiadu, którego udzielała w "komercyjnej tv". O którą stację chodzi, nie wiadomo. Jednak Bartosiewicz twierdzi, że problem zgłaszała już przełożonej dziennikarki, ale to nie przyniosło żadnych skutków. Wyjaśnia też, że problem nękania nie dotyczy tylko jej.

"Pani Małgorzata R. szantażuje i nęka różnych ludzi już od dawna. Zgłaszaliśmy to do jej szefowej programu śniadaniowego komercyjnej tv,i usłyszeliśmy, że nic ją to nie obchodzi, bo przecież Małgorzata R. jest dobrą dziennikarką, to, co robi prywatnie, to jej sprawa. Szkoda, że szefowa programu nie pomyślała, że panią Małgorzatę R. poznaliśmy w pracy, podczas wywiadu dla komercyjnej stacji tv".

Fani prowadzą własne "śledztwo", ale też wspierają wokalistkę. "Szkoda ze muzyka nie jest w dzisiejszych czasach jak sacrum. Szkoda ze twórcy tak wybitnemu jak pani Edyta psuje sie tyle krwi. Pani Edyta powinna być traktowana specjalnie bo tworzy dzieła - kamienie milowe polskiej piosenki i owoce tej twórczości tak cudnie potrafią dotknąć naszych dusz. Proszę nie niszczyć naszej kultury Małgorzato "Rrrrrrrrr". Bo wielbiciele talentu pani Bartosiewicz zrobią WRRRRRRRRRRR" - pisze jedna z fanek.

Jak zakończy się ta sprawa? Prawdopodobnie przekonamy się wkrótce.

Więcej: