Edyta Górniak odchodzi z „The Voice of Poland”. Kto zastąpi popularną wokalistkę?

Edyta Górniak w roli trenerki wystąpiła w trzech edycjach „The Voice of Poland”. Kolejna odsłona talent show rozpocznie się jesienią 2016 bez wokalistki.

Popularna piosenkarka napisała na swoim Facebooku, że z powodu „innych planów zawodowych” nie jest w stanie wystąpić w programie. 

Edyta Górniak jako trenerka trzech edycji „The Voice of Poland” od samego początku dostarczała widzom sporą dawkę emocji. Wokalistka potrafiła bardzo profesjonalnie podejść do uczestników talent show, którym pomagała w rozwijaniu potencjału i talentu. Teraz piosenkarka postanowiła skupić się na swojej karierze.

W trzeciej, piątej i szóstej edycji talent show pozostałymi trenerami byli Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska oraz Tomson i Baron.

Na tę chwilę nie wiadomo, czy w popularnym programie dojdzie do wymienienia wszystkich trenerów. TVP nie planowała powrotu show „The Voice of Poland”, lecz przez zawarte umowy, władze stacji są zmuszone do realizacji kolejnej edycji programu.

Niezapomniane występy w The Voice

Vernon Bernard jest niewidomy. Za to obdarzony jest genialnym słuchem i głosem, który doprowadził do łez i głośnych braw. Vernon wziął udział w The Voice South Africa, a piosenka którą zaśpiewał należy do zespołu One Direction. „Story of My Life” w jego wykonaniu przyprawia o solidne ciarki.

Występ Chloe Castro w brytyjskim The Voice jest idealnym przykładem na to, że powiedzenie „nie oceniaj książki po okładce” naprawdę się sprawdza. Skromnie wyglądająca Chloe na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo grzeczną, spokojną i poukładaną dziewczynę. Natomiast jej głos… Zresztą zobaczcie sami.

Jan Jarosz to 21 letni Białorusin. Z racji tego, że w jego kraju nie wiedzie się najlepiej, jeżeli chodzi o muzyków, to postanowił wypróbować swoich sił w ukraińskim talent show. Jego wersja „Wicked Game” objęła kompletną kontrolę nad naszymi uszami. 

Więcej: