Ukradli zdjęcia Emmy Watson. Opublikowali je w sieci

W internecie pojawiły się informacje na temat nagich zdjęć Emmy Watson, które ktoś ukradł i udostępnił w sieci. Rzeczniczka gwiazdy „Harry'ego Pottera" potwierdziła fakt kradzieży prywatnych zdjęć aktorki. Wyjaśniła jednak, że Emma nie jest na nich naga. 

Rzeczywiście prywatne zdjęcia Emmy Watson wyciekły do sieci. Ale rzecznika wyjaśniła, że na fotografiach jej klientka nie pozuje nago. Widać na nich młodszą o kilka lat aktorkę podczas przymiarek ubrań w sklepie. Rzecznika przyznała także, że sprawą zajmują się już prawnicy.

Emma Watson śpiewa piosenkę do „Pięknej i Bestii"

To nie pierwszy raz, gdy do sieci trafiają prywatne zdjęcia gwiazd bez ich pozwolenia. W lutym tego roku na dziewięć miesięcy więzienia został skazany mężczyzna, który włamał się na prywatne konto Jennifer Lawrene i opublikował jej zdjęcia w internecie.

Przypomnijmy, że Emma Watson skradła serca widzów rolą Hermiony w serii filmów o przygodach małego czarodzieja, Harry'ego Pottera. Aktorka często pojawia się też w innych filmach – w piątek 17 marca premierę będzie miała odświeżona wersja baśni „Piękna i Bestia", w której Watson zagra Bellę. Sympatię widzów i mediów brytyjska aktorka zdobyła również działalnością pozafilmową m.in. dotyczącą walki o prawa kobiet.

Piękna i Bestia: zwiastun filmu, na który czeka cały świat

RadioZET.pl/SI