Radość, śmiech i łzy. Niesamowita reakcja kobiety na wieść, że będzie babcią [WIDEO]

Wiadomość o ciąży to nieraz ogromne zaskoczenie dla wszystkich członków rodziny. Przyszli rodzice bardzo często w kreatywny sposób informują o błogosławionym stanie. Podobnie było w przypadku pewnej młodej pary, która pokazała przyszłym dziadkom wydruk z USG umieszczony w ramce. Reakcja przyszłej babci na tą informację rozbraja.  

Kobieta nie mogła ustać ze szczęścia w miejscu. 

Na nagraniu widać fazy „przetwarzania informacji”. Na początku na jej twarzy malowało się ogromne zaskoczenie, potem to uczucie zamieniło się w radość. Emocje wzięły potem górę i popłynęły łzy wzruszenia

Jesteśmy pewni, że ten dzień pozostanie w pamięci tej rodziny do końca życia. 

Zaszyfrowane szczęśliwe wiadomości

W internecie pojawia się bardzo dużo filmów, na których przyszli rodzice ogłaszają radosną nowinę. Często czekają na specjalne okazje, żeby te ważne chwile pozostały z nimi na długo. Tak było w przypadku młodego małżeństwa, które wykorzystało urodziny przyszłego dziadka do poinformowania o ciąży. Mężczyzna otrzymał w prezencie misia, który po naciśnięciu ręki odtwarza wcześniej nagrane dźwięki. W ten sposób zaszyfrowali wyjątkową informację. Reakcja jubilata na tą wiadomość była rozczulająca. 

Alexa Goolsby także postanowiła podzielić się z rodzicami dobrą nowiną w bardzo oryginalny sposób. Zagrała z rodzicami w grę, która polega na odczytywaniu haseł z ruchu warg. O ile przyszła babcia szybko rozszyfrowała szczęśliwą wiadomość, o tyle jej mężowi zajęło to więcej czasu. Mężczyzna długo powtarzał frazy. Nawet wesoła reakcja żony, która nie potrafiła ukryć radości, nie naprowadziła na dobry trop. To zabawne wideo obejrzało już ponad 5 milionów osób.

Nie wszyscy jednak tak entuzjastycznie podchodzą do ciąży. Pewna dziewczynka zareagowała histerycznym płaczem na wieść, że będzie miała braciszka

Radio ZET/MB

Więcej: