Eurowizja Junior 2016 - Polska: kiedy eliminacje? W jury Margaret!

Eliminacje do Eurowizji Junior 2016 w Polsce odbędą się już wkrótce. W jury zasiądą Margaret, Ania Wyszkoni i Marcin Kusy. Data polskich eliminacji do Eurowizji dla dzieci i szczegóły transmisji w TVP. Kiedy i gdzie oglądać?

15 października odbędą się eliminacje do Eurowizji Junior 2016. Polska uczestniczka lub uczestnik przeglądu zostanie wybrany przez jury, w którego składzie znajdą się Margaret, Ania Wyszkoni oraz dziennikarz radiowy Marcin Kusy. W eliminacjach udział wziąć mogą dzieci w wieku 9-14 lat, zgłoszone przez rodziców lub opiekunów prawnych. Każdy z uczestników ma maksymalnie trzy minuty na zaśpiewanie przygotowanego przez siebie utworu. Zwycięzca eliminacji wybrany zostanie głosami jury oraz publiczności i jako reprezentant Polski wystąpi na Eurowizji Junior 2016 na Malcie.

AKTUALIZACJA: kto z Polski jedzie na Eurowizję Junior 2016?

Eurowizja Junior 2016 w TVP - o której i gdzie oglądać na żywo?

Po 12 latach nieobecności Telewizja Polska wraca do Konkursu Piosenki Eurowizji dla dzieci. Na antenie TVP1 nie mogłoby zabraknąć transmisji z koncertu eliminacyjnego. O której oglądać polskie eliminacje do Eurowizji Junior? Wydarzenie na żywo w TVP  15.10. o 17.30. Niespodzianką będzie występ zwyciężczyni Junior Eurovision 2015 - Destiny Chukunyere.

Już od 18 września w soboty i niedziele na TVP1 oglądać można także krótkie reportaże, w których prezentowani są uczestnicy polskich eliminacji Eurowizji dla dzieci.

Eurowizja Junior 2016: kiedy i gdzie się odbędzie?

Główny konkurs Eurowizji Junior odbędzie się na Malcie 20 listopada o godz. 16.00. W ramach wydarzeń z nim związanych odbywać się będą także liczne warsztaty oraz imprezy towarzyszące.

Więcej: