Eurowizja: Reprezentant Rosji zaliczył wypadek podczas swojej próby

Wokaliści, którzy biorą udział w tegorocznym konkursie piosenki Eurowizja 2016, z dnia na dzień poddawani są coraz to większej presji. A ta zdecydowanie nie posłużyła Rosjaninowi Sergeyowi.

Piosenkarz podczas próby zaliczył solidny upadek. Sergey mocno się potłukł. Podczas próby do eurowizyjnego występu, wokalista spadł ze scenicznej konstrukcji.

Bukmacherzy twierdzą, że Sergey jest faworytem i według nich oraz fanów dalszy awans wokalisty jest tylko formalnością. Jego piosenka You Are The Only One została wytypowana do wygranej tegorocznego konkursu.

Atrakcje występu Szpaka

Nasz reprezentantnie stawia się w roli faworyta. Michał skupił się wyłącznie na swoim wokalu i brzmieniu. Postanowił, że zrezygnuje ze scenicznych fajerwerków oraz układów tanecznych.

Michał na szczęście nie ma kłopotów z presją i stawia na spokój oraz opanowanie. Polski wokalista w jednym z wywiadów powiedział, że udział w Eurowizji to jego największe marzenie, które aktualnie się spełnia. Zobaczcie, jak Michał Szpak radzi sobie na próbach przed występem, który odbędzie się 12 maja.

Więcej: