Ewa Błaszczyk poprowadzi „Szeptem” – nocny talk-show TVP2

Ewa Błaszczyk poprowadzi talk-show „Szeptem” – nowy program na antenie TVP2, którego premiera zaplanowana jest na 5 października.

W programie, oprócz Ewy Błaszczyk, w roli prowadzącego wystąpi Dariusz Kowalski – aktor, któremu popularność przyniosła rola Janusza Tracza w serialu „Plebania”. Talk-show „Szeptem” poświęcone będzie sprawom ważnym i trudnym, takim jak samobójstwa, zdrada partnera czy mobbing w pracy. Do tego zresztą nawiązywać ma tytuł programu, bo mówi się w nim o tym, o czym większość z nas obawia się mówić głośno; mówi szeptem - tak opisuje audycję Dariusz Kowalski. Każdy z odcinków show realizowany będzie na żywo. Tak, by widzowie mogli w trakcie programu zadzwonić lub napisać maila z refleksjami na dany temat. Prowadzący będą zachęcać ich do tego, by podzielili się swoją trudną historią.

Ewa Błaszczyk w programie „Szeptem”

Wybór prowadzących był nieprzypadkowy, bo oni sami podzielić się mogą z widzami swoją trudną historią. Ewa Błaszczyk od lat walczy o poprawę życia swojej córki. Aktorka niedawno doświadczyła przełomu w tej sprawie. Aleksandra Janczarska, córka Błaszczyk, przeszła operację wszczepienia stymulatora do rdzenia kręgowego, co znacznie poprawiło jej stan. Teraz aktorka, poza opieką nad córką oraz obowiązkami prezesa fundacji Akogo?, prowadzić będzie talk-show „Szeptem”.

„Szeptem” – kiedy i gdzie oglądać w TV?

Premierowy odcinek nocnego talk-show "Szeptem" już 5 października 2016 tuż po północy. Program emitowany będzie w środy na TVP2. Każdy z odcinków potrwa godzinę.

RadioZET/AS

Więcej: