Ewa Chodakowska dziękuje za modlitwę i wsparcie w trudnych chwilach

Ewa Chodakowska jest w szpitalu, gdzie wspiera po operacji osobę z rodziny. Na Facebooku dzieli się z fanami informacjami o tym, co się dzieje. Teraz postanowiła też podziękować wszystkim za modlitwę i wsparcie w trudnych chwilach.

Ewa Chodakowska przeżywa w ostatnich dniach bardzo trudne chwile. Dziewczynka z jej rodziny była niedawno operowana z powodu guza mózgu. Trenerka wraz z rodziną przebywa w szpitalu i co pewien czas dzieli się z fanami na Facebooku swoimi przemyśleniami.

"Nie chce mi się dzisiaj kolorować myśl... To najtrudniejszy okres w moim życiu.. Czas który uczy pokory, cierpliwości, pochylenia się nad tym co dobre... Zauważenia najdrobniejszego szczegółu, którym można się cieszyć... Ostatnie dni to hektolitry łez... dobrze, że coraz częściej łez radości... Mam chwile buntu... Z jakiej racji przytrafiło się to naszej rodzinie? Kochającej się, przepełnionej wiarą, współczującej... dlaczego to akurat na nas spadło? Dlaczego testuje się granice naszego cierpienia?

.....odpowiedz odbija się w mojej głowie wielkim hukiem... A DLACZEGO NIE!!! Może dzieje się tak po to, żebym Ci o czymś częściej przypominała?" - napisała na Facebooku.

Kilkanaście godzin temu poinformowała, że mija już czwarta doba od operacji, pacjentka czuje się lepiej, ale nadal nie nie jest tak dobrze, jak wszyscy by chcieli.

"Vaneska powoli nabiera sił... Słyszy, widzi, wszystko rozumie, ma prawidłowe odruchy... Ale jest bardzo słabiutka i pomimo tego, ze ma głos, nie mówi - ma problemy z mową... W ciągu dnia udaje jej się powiedzieć zaledwie parę słów... Emocje... Strach... Nie byłyśmy na to przygotowane... Ani my - cała moja rodzina, ani Vaneska..." - napisała.

Oprócz tego postanowiła podziękować swoim fanom za wsparcie i modlitwę.

Trzymamy kciuki za powrót Vaneski do zdrowia a Ewie Chodakowskiej życzymy wiele siły w tych ciężkich chwilach.

Więcej: