Powstaje film o Ewie Farnej. Znamy szczegóły

To będzie prawdziwa gratka dla fanów pięknej piosenkarki! Ewa Farna na początku 2017 roku zaprezentuje dokumentalny film z okazji swojego 10-lecia na muzycznej scenie.

– Moi drodzy, z powodu świętowania 10 lat na czeskiej scenie muzycznej, przygotowywany jest dokument pokazujący ponad rok przygotowań do megakoncertu oraz dzieciństwo Ewy spędzone na scenie. Dokument ten będzie zawierał polskie napisy, a ukaże się po Nowym Roku – napisała wokalistka na swoim profilu na Facebooku.

Wszystko wskazuje więc na to, że już za kilka miesięcy fani będą mogli zobaczyć, jak urocza dziewczynka zmieniała się w pewną swoich atutów kobietę.

Przypomnijmy, że Ewa Farna urodziła się 12 sierpnia 1993 roku w Trzyńcu, w Czechach. Pochodzi z polskiej rodziny mieszkającej na Zaolziu. W domu mówi się gwarą cieszyńską, a śpiewa w języku czeskim i polskim. Ewa od dziecka związana jest z muzyką, brała udział w konkursach i przeglądach piosenek, grała także na fortepianie.

W tym roku artystka obchodzi dziesięciolecie swojej pracy twórczej. Z tej okazji wydaje też podwójny album „Inna", na którym znajdą się jej największe przeboje w nowych, jazzowych aranżacjach oraz trzy premierowe kawałki i duet zagrany wspólnie z Tomkiem Lubertem. Premiera krążka zapowiedziana jest na 6 listopada. Po Nowym Roku będzie można obejrzeć zaś film poświęcony artystce.

Radio ZET/SI