„Biodra jak szafa”, czyli Ewa Farna i piosenka z dystansem [WIDEO]

We współczesnym świecie ideałem kobiecego ciała stały się wychudzone figury. A co z tymi, które mają ciut więcej centymetrów w talii? Ewa Farna ma na to radę. 

Polskie i czeskie media od dłuższego czasu obserwują wahania wagi Ewy Farnej. Co chwila pojawiają się informacje, że wokalistce przybyło kilka kilogramów. Ale czy to jest ważne?

Ewa Farna udowodniła, że ma dystans do siebie i zaśpiewała parodię piosenki Megan Trainor „All About That Bass”. Sama ułożyła tekst. 

"

Pan Bóg dał mi biodra jak szafa, biodra jak szafa. Trudno, ponadto lubię jeść, lubię jeść. O liposukcji wiem, dobrze wiem. Ale trudno, życie sobie uproszczę, osłodzę - śpiewa Ewa Farna. "

Piosenka jest w języku czeskim, koniecznie włączcie napisy

Artystka opublikowała ten film pod koniec ubiegłego roku, ale dopiero teraz robi on furorę w mediach społecznościowych. 

Waga Ewy Farnej

Wokalistka ostatnio zaskoczyła wszystkich swoim odmienionym wyglądem podczas gali rozdania Fryderyków. Przyszła w garniturze, który odsłaniał biust. Strój wywołał lawinę komentarzy. Część osób zachwycona była szczuplejszą figurą wokalistki, inni bardzo ją skrytykowali. Pojawiły się opinie, które mówiły, że strój jest zbyt wulgarny, jak na taką elegancką galę. 

Ewa Farna jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce i Czechach. Bardzo często wchodzi w interakcje z fanami i podejmuje wyzwania przez nich rzucone. Jednym z nich był przebój Adele zaśpiewany w wannie wypełnionej kostkami lodu. Farna zaskoczyła wszystkich!

Radio ZET/MB

Więcej: