Idol 2017: druga jurorka ogłoszona. Kto dołączył do jury Idola 5?

Idol 2017: jury już w połowie znane! Drugą jurorką programu jest wokalistka Ewa Farna. Piosenkarka była typowana wcześniej na to miejsce. Okazuje się, że pogłoski się potwierdziły.

Ewa Farna jurorką Idola 5! Wcześniejsze pogłoski potwierdziła sama zainteresowana. Farna zdradziła, że to ona dołączy do Elżbiety Zapendowskiej, która została ogłoszona jako pierwsza. Wiadomo, że w jury nowego Idola 5 zasiąść mają 54 osoby, oznacza to, że połowę składu jurorskiego już znamy.

Ewa Farna i Elżbieta Zapendowska w Idolu - kto jeszcze?

Kim będą kolejni oceniający Idola 2017? To nadal zagadka. Z wcześniejszych informacji wynika, że będą to dwaj mężczyźni. Kto? Padały różne nazwiska. Wymienia się m.in. Jacka Cygana, który zasiadał w jury wszystkich poprzednich edycji programu. Mówiło się także, kto na pewno do Idola nie przyjdzie. Tu pojawiało się nazwisko Kuby Wojewódzkiego, ale zdaje się, że i to może być zaskoczenie, bo dziennikarz zasugerował na Facebooku, że rozstaje się w telewizją TVN (lub ze swym programem). Od razu pojawiły się spekulacje, że ma wrócić do Idola. Co ważne, sam zainteresowany kilka tygodni temu na Instagramie także to sugerował. Bo jak inaczej odbierać to zdjęcie i dodane do niego hashtagi?

Mimo to, wielu fanów jest zdania, że to tylko żart Wojewódzkiego. To okaże się wkrótce.

Jak dobrze znasz państwa i ich stolice?

Rozwiąż QUIZ
Flagi państw świata
Więcej: