Ewa Farna jako diwa lat 30.? Piosenkarka nie przestaje nas zadziwiać

A gdyby tak Ewa Farna wyglądała i śpiewała w stylu artystek z lat 30.? Polska piosenkarka postanowiła zrealizować taką właśnie wizję. Nie dość, że wyglądała w tej stylizacji oszołamiająco, to jeszcze zaczarowała widzów głosem. Takiej Ewy jeszcze nie słyszeliście…

Krótkie włosy, opaska na głowie, perły na szyi, bolerko i wyrazisty makijaż – tak mniej więcej prezentowały się na scenie przed wojną piosenkarki. Ich występom zwykle towarzyszył pianista, a na planie teledysku nie mogło zabraknąć dymu z papierosa.

Okazuje się, że 23-latka również w tej epoce potrafi się odnaleźć. Zobaczcie, jak Ewa Farna czaruje wyglądem i oczywiście zmysłowym głosem wykonując czeski utwór.

Zwariowana i zdystansowana

Ewa Farna to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce i Czechach. Bardzo często wchodzi w interakcje z fanami i podejmuje wyzwania przez nich rzucone. Nie straszne jej było zaśpiewanie hitu Adele w wannie wypełnionej kostkami lodu. Farna przekonała widzów, że talentem nie ustępuje Brytyjce. Z lekkością wykonała także przebój Calvina Harrisa w tramwaju. Czesi nie kryli zaskoczenia.

Poza tym Ewa słynie z ogromnego dystansu do siebie. Artystka nie przejmują się kąśliwymi uwagami na temat swojej wagi. Mało tego – sama potrafi się z siebie śmiać. Udowodniła to w parodii utworu Megan Trainor „All About That Bass”, do którego ułożyła tekst. Jej „Biodra jak szafa” zrobiły w sieci furorę.

Co sądzicie o wykonaniu Ewy stylizowanym na lata przedwojenne?

Radio ZET/SJ

Więcej: