Męskie spódnice są w modzie. Panowie, czas na zakupy!

Kobiety chodzą w spodniach, to mężczyźni mogą w spódnicach. Panowie, zobaczcie jak musicie się prezentować w tym sezonie. 

Kanye West w spódnicy

Gdy Kanye West pojawił się na koncercie w skórzanej spódnicy, wzbudził sporą sensację. Od tego czasu jednak, sytuacja znacząco się zmieniła. Mężczyźni coraz częściej pojawiają się w seksownych spódniczkach. Na razie mają zazwyczaj pod nimi spodnie, ale są też wersje ukazujące męskie łydki panów.

Gwiazda rocka w męskiej spódnicznce

Nawet Jared Leto pojawił się na czerwonym dywanie w męskiej, czarnej spódnicy. Pamiętajmy, że w Los Angeles jest często strasznie gorąco, dlatego przewiewna spódnica to idealne rozwiązanie na taką pogodę. Projektant Marc Jacobs nie przejmuje się nawet zakładaniem pod nią spodni.

Tydzień Mody w Nowym Jorku

Gwiazdy ochoczo promują nową modę, nic więc dziwnego, że męskie spódnice opanowały też wybiegi podczas tegorocznego Tygodnia Mody w Nowym Jorku.

Jednak nie tylko gwiazdy i modele chętnie prezentują się w modnym ciuchu. Zwykli faceci wrzucają, na swoje profile na portalach społecznościowych, zdjęcia w wersjach na różne okazje. Są modele formalne i na co dzień. Spódnice mają też różne wzory i dodatki.  

Panowie, czas na zakupy!

Źródło: BuzzFeed

Więcej: