Beyonce zaskoczona tańcem fanek. Udany start nowej trasy koncertowej [WIDEO]

Beyonce rozpoczęła swoją siódmą trasę koncertową Formation Tour. Pierwszy występ odbył się w Miami w USA. Wokalistka za każdym razem przyprawia fanów o zawrót głowy. Podczas tego koncertu nie mogło być inaczej.

W trakcie utworu „Single Ladies" wokalistka zaprosiła na scenę dwie kobiety. To co zrobiły, zdziwiło wszystkich. Fanki zaczęły odtwarzać układ choreograficzny z teledysku. Zatańczyły tak, że aż sama Beyonce była zaskoczona. Na Twitterze pojawiło się nagranie debiutanckiego występu pań.

Fanki na pewno zapamiętają ten taniec do końca życia. Zatańczyć „Single Ladies" w towarzystwie wielkiej gwiazdy? Można im tylko pozazdrościć. 

„Lemonade"

Formation Tour to siódma trasa koncertowa amerykańskiej artystki. Promuje ona szósty album „Lemonade", który swoją premierę miał 23 kwietnia 2016 roku. Pierwszy koncert odbył się 27 kwietnia w Miami w USA, a ostatni zaplanowany jest w Barcelonie 3 sierpnia 2016 roku. 

Nowy album spotkał się z różnymi opiniami. Część fanów jest zachwycona, inni są bardzo rozgoryczeni. Na płycie znajdują się piosenki, w których gwiazda śpiewa o miłości, zdradzie i przeprosinach. W sieci zawrzało od spekulacji o zdradzie Jay-Z, męża wokalistki. 

Zjawiskowe koncerty Beyonce

Beyonce na swoich koncertach bardzo często angażuje fanów. Mogą oni popisać się umiejętnościami tanecznymi, ale też wokalnymi. W pamięci artystki na pewno pozostanie fragment piosenki „Halo” zaśpiewany przez pewną kobietę, która swoim pięknym głosem zaskoczyła wszystkich, nawet samą gwiazdę. 

Zazwyczaj występy Beyonce są perfekcyjne i bardzo spektakularne. Jak każdemu zdarzają się też wpadki. Podczas tegorocznego finału Super Bowl dziennikarze i publiczność zwrócili uwagę na moment, w którym gwiazda prawie upadła na scenę. Nie wiadomo czy był to element choreografii, czy niefortunne potknięcie. 

Jak Wam się podoba taniec fanek? Beyonce powinna zaprosić je do współpracy? :)

Radio ZET/MB

Więcej: