Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć: fragmenty filmu ze świata Harry'ego Pottera

Film „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"  oparty jest na powieści i oryginalnym scenariuszu J.K. Rowling. To kolejna odsłona magicznego świata znanego z przygód Harry'ego Pottera. Jednak historia Newta Scamandera rozpocznie się w Nowym Jorku siedemdziesiąt lat wcześniej niż wydarzenia, w których główną rolę odegrał najsłynniejszy czarodziej świata. Zobacz online zwiastun i kilka fragmentów filmu na stronie radiozet.pl.

Polska premiera filmu  „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" zaplanowana jest na 18 listopada 2016 roku. Na ekranie będziemy mogli zobaczyć m.in. Eddiego Redmayne’a, który wcieli się w rolę Newta Scamandera, a także: Katherine Waterson, Colin Farrell, Dan Fogler i Jon Voight. Kolejne części sagi mają trafić do kin w 2018 oraz 2019 roku. 
Fabuła filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" oparta jest na fikcyjnym podręczniku szkolnym, znanym z książek o Harrym Potterze.

Fragmenty filmu i zwiastun online

Akcja historii rozpoczyna się siedemdziesiąt lat przed wydarzeniami przedstawionymi w pierwszej części kultowej serii, czyli „Harrym Potter i Kamieniu Filozoficznym”. W 1926 roku główny bohater Newt Scamander, który żyje w tym samym świecie co najsłynniejszy czarodziej świata, ma za zadanie odnaleźć i opisać zwierzęta. Ucieczka kilku z nich powoduje, że zarówno w świecie magii, jak i mugoli może dojść do tragedii.

Radio ZET/SI