Fergie powraca z nowym singlem

Piosenka „Life Goes On" to drugi singiel z nowego albumu Fergie. Czy gwiazda wróci nim na szczyty list przebojów? Posłuchajcie utworu na stronie radiozet.pl.

Fergie tak naprawdę nazywa się Stacy Ann Ferguson.  Przyszła na świat w 1975 roku w Kalifornii. Karierę rozpoczęła bardzo szybko – w drugiej połowie lat 80. występowała w popularnym programie dla młodzieży „Kids Incorporated", w którym udział brała także Jennifer Love Hewitt.
Razem z koleżankami z programu – Stefanie Ridel i Renee Ilene Sandstrom – Fergie założyła popową grupę Wild Orchid, która w latach 90. wydała dwa krążki.W 2001 roku piękna Amerykanka dołączyła do zespołu Black Eyed Peas, w którym zastąpiła wokalistkę Kim Hill.

Razem z Black Eyed Peas Fergie nagrała dwa doskonale przyjęte krążki – „Elephunk" z 2003 roku oraz „Monkey Business", który ukazał się w 2005 roku. Już rok później Fergie zdecydowała nagrać się solowy krążek – „The Dutchess". W roku 2010 wystąpiła gościnnie w dwóch utworach na pierwszym solowym albumie Slasha Slash : „Beautiful Dangerous" oraz "Paradise City" (bonus track razem z Cypress Hill), a także w albumie Davida Guetty „One Love" w utworze „Gettin' Over You".

Utwór „Life Goes On", który Fergie udostępniła w sieci, to drugi po „M.I.L.F. $" singel zapowiadający nadchodzącą płytę artystki. Szczegółówe informacje dotyczące krążka „Double Dutchess" na razie nie są znane.

Radio ZET/SI