Mamy zwiastun finału „Projekt Lady"

Półfinał programu „Projekt Lady" za nami. Poznaliśmy tym samym trzy finalistki, które już za tydzień – w poniedziałek 29 sierpnia – zmierzą się w wielkim finale nowego flagowego programu TVN. W półfinale cztery dziewczyny pojechały do Francji, gdzie uczyły się jazdy konnej i rozmowy w towarzystwie. Tam też Małgorzata Rozenek i mentorki, czyli Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska, sprawdziły, czego każda z uczestniczek nauczyła się podczas pobytu w pałacu w Radziejowicach.

W półfinale mentorki zdecydowały, że do ostatniego odcinka programu „Projekt Lady" w TVN nie przejdzie  Agata Szostek, niepokorna ulubienica widzów. Buntowniczka o złotym sercu musiała oddać perły i pożegnać się z marzeniami o stypendium w szkole językowej w Cambridge. Małgorzata Rozenek nie potrafiła ukryć swoich emocji i popłakała się po ogłoszeniu wyników. Także mentorki były bardzo wzruszone odejściem Agaty, przyznały jednak, że na ich decyzję wpływ miały niuanse i że zawsze będą o niej pamiętać.

W finale programu „Projekt Lady" w TVN, który odbędzie się w poniedziałek 29 sierpnia o godzinie 20.55 w TVN, wystąpią Pamela Szczepek, Patrycja Wieja i Angelika Karwowska. Która z nich zdobędzie trzymiesięczne stypendium w prestiżowej szkole językowej w Cambridge?

Radio ZET/SI