Odmówiła pocałunku w policzek. To, co zrobił prezenter, wywołało skandal na całym świecie

W trakcie programu „Touche pas à mon poste!" w telewizji Canal 8 doszło do skandalu seksualnego. Kobieta, która odmówiła pocałunku w policzek, została pocałowana przez dwóch mężczyzn... w pierś. O aferze piszą media z całego świata, być może sprawą zajmie się prokuratura.

W programie zaproszeni goście odtwarzali role amerykańskich celebrytów. W postać Kim Kardashian wcieliła się aktorka o imieniu Soraya. Uwięziona przez złodziejów czekała na ratunek strony ślusarza, którego zagrał prowadzący program – Jean-Michel Maire. Gdy Marie uratował Sorayę zasugerował, że w ramach wdzięczności Soraya powinna go pocałować, chociaż w policzek. Kobieta jednak odmówiła, czego prowadzący chyba nie zrozumiał. Razem z obecnym na scenie innym prezenterem telewizyjnym Cirylem Hanounem zaczęli się przekrzykiwać tekstami w stylu: „Powiedziała tak! Naprawdę się zgodziła!". Soraya była nieugięta i kilka razy powiedziała „nie". Wtedy Marie nachylił się i pocałował ją w piersi. Zaraz za nim Hanoun zrobił dokładnie to samo.

Sytuacja zniesmaczyła francuskich telewidzów. Sprawą zajęła się minister ds. równego traktowania kobiet. Oburzeni widzowie złożyli także ponad 250 skarg w sprawie kontrowersyjnego programu do  Conseil Superior d 'Audiovisual (francuskiego odpowiednika Rady Etyki Mediów). Stacja oficjalnie przeprosiła 21-letnią aktorkę, choć nadal nie doczekała się ona przeprosin ze strony obu mężczyzn. 

O skandalu piszą media na całym świecie.

Radio ZET/SI