To nie są prawdziwe zwierzęta. Gesine Marwedel jest mistrzynią bodypaintingu [GALERIA]

Gesine Marwedel to niezwykle utalentowana artystka. Potrafi stworzyć niezwykłe obrazy na ciele swoich modeli. Kobieta jest fachowcem w bodypaintingu. 

Z ludzkich ciał i za pomocą farb, potrafi stworzyć wszystko. Ograniczeniem artystki jest tylko wyobraźnia. Na swoim profilu na Facebooku kobieta umieszcza zdjęcia swoich prac. Znajdują się tam m.in. zwierzęta, narządy ludzkie czy piękne krajobrazy.

Czy dopatrzysz się na tych zdjęciach ludzi?

Ciało to płótno malarza

Bodypainting to prawdziwa sztuka. 

Przykładem idealnego kamuflażu jest blondwłosa modelka, która przechadzała się po Hongkongu… naga od pasa w dół. O dziwo, nikt z przechodniów nie zauważył tej wyjątkowej stylizacji, a wszystko za sprawą pięknego malunku na ciele.

Podobnym talentem może się pochwalić Poppleton, który stworzył serię niesamowitych dzieł sztuki. Artysta - wykorzystując światło UV - namalował na nagich ciałach kobiet piękne fluorescencyjne krajobrazy. Każde swoje dzieło mężczyzna uwiecznia na zdjęciu. W swojej pracy Poppleton wykorzystuje sporo czarnego światła, które podkreśla intensywność wykorzystywanych przez niego kolorów.

Radio ZET/MB

Więcej: