Uważaj, to Godzilla! Niesamowite kształty z chmur

Fotograf z Massachusetts uchwycił aparatem niesamowity moment na niebie. Chmura przypominająca legendarną Godzillę podbija internet! Zobacz galerię nietypowych chmurnych postaci.

Fotograf Jay Albert wracał z pracy autostradą nieopodal Massachusetts. Nagle oczy Amerkanina skierowały się ku niebu. Zdezorientowany Jay zatrzymał samochód i długo wpatrywał się w niesamowitą chmurną zjawę. W końcu nie co dzień po niebie „przechadza się” Godzilla!

Chmurna Godzilla hitem internetu

Jay Albert sfotografował ciekawą chmurną zjawę i umieścił jej zdjęcie na swoim blogu Cape Ann Images. Sfotografowana pogodowa zjawa naprawdę przypomina legendarną jaszczurkę. Widać pysk, łapy i grzbiet. Godzilla wygląda jakby rześkim krokiem podążała w stronę Massachusetts.

Zdjęcie Alberta szybko rozprzestrzeniło się w internecie. Podobieństwo do filmowej jaszczurki jest tak uderzające, że wielu użytkowników portali społecznościowych zaczęło powątpiewać w autentyczność fotografii.

Jak wyglądają chmurne zjawy?

To nie pierwsze tego typu zjawisko na niebie, które rozbudziło naszą wyobraźnię.

W 2011 roku w Kanadzie tubylcy zauważyli na niebie profil tajemniczego mężczyzny.

Prawdziwe chwile grozy przeżyli w 2014 roku uczestnicy festiwalu w Limburgii. Na widok demonicznego potwora w chmurach ludzie zaczęli uciekać.

Zdecydowanie bardziej przyjazne wrażenie zrobił na mieszkańcach Glasgow leżący w chmurach pies. Zdjęcie opublikowano w 2011 roku.

Źródło: dailymail.co.uk

Więcej: