Green Day w Polsce 2017 - BILETY: ceny i inne informacje

Koncert Green Day w Polsce potwierdzony! Zespół zapowiedział trasę po Europie, w ramach której zagra w Krakowie w 2017 roku. Grupa romować będzie u nas swój najnowszy album - "Revolution Radio". Sprawdźcie szczegóły występu legendy punkrocka.

Green Day w Polsce wystąpi 21 stycznia 2017 roku. Zagra koncert w krakowskiej Tauron Arenie. Zespół właśnie ogłosił tournee po Europie, a na koncertowej mapie znalazła się także Polska. To ogromna niespodzianka dla fanów, którzy już od dawna liczyli na to, że grupa o nich nie zapomni podczas promocji swojej najnowszej płyty. Premierę nowego albumu – „Revolution Radio” zaplanowano na 7 października 2016 roku. Dwa tygodnie później ruszy pierwsza część trasy - rozpocznie się 20 września w amerykańskim St. Louis. Na Stary Kontynent grupa zawita 10 stycznia i koncertem w Turynie odpali europejski etap tournee.

Revolution Radio” będzie 12. już studyjnym krążkiem Green Day. Podobno ma to być materiał surowy, dziki i nieokiełznany. Na płycie znajdzie się 12 utworów utrzymanych w dobrze znanej greendayowej stylistyce. Będzie ostro i gitarowo. Pierwszym singlem, który zapowiadał nowy album, jest utwór "Bang Bang", zainspirowany aktualnymi wydarzeniami na świecie. Właśnie ukazał się teledysk do tego utworu.

Green Day – bilety na koncert w Krakowie – kiedy rusza sprzedaż?

Ceny biletów na koncert Green Day z pewnością nie odstraszą żadnego ich polskiego fana. Najtańsze wejściówki kupić będzie można za 199 złotych, a najdroższe za 399. Sprzedaż rusza 16 września. Bilety nabyć będzie można online  m.in. w serwisie Eventim.pl, (jedynie tu dostępne będą bilety kolekcjonerskie)  oraz stacjonarnie.

Green Day Revolution Radio Tour: ceny biletów - rozpiska

Ceny biletów w przedsprzedaży: 

I kat.: 299 zł

II kat.: 249 zł

III KAT: 199 zł

PŁYTA Early Entrance: 399 zł

PŁYTA A: 299 zł

PŁYTA B: 199 zł 

Więcej: