Grzech Fatmagul: odcinek 100. STRESZCZENIE. Sprawa Fatmagul trafi do telewizji!

"Grzech Fatmagul": odcinek 100. w TVP1 we wtorek 30.11. o godzinie 13.50. Fatmagul pod komisariatem wykrzykuje w stronę Erdogana, że już się go nie boi. Dziennikarka, która jest w pobliżu interesuje się sprawą gwałtu. Chce ją upublicznić, by pomóc Fatmagul.

"Grzech Fatmagul": odcinek 100. Streszczenie wydarzeń nowego epizodu. W poprzednim odcinku Erdoganowi udało się uciec z piwnicy domu Kadira. Młodemu Yasaranowi nie tylko udało się wyjść niezauważonym, ale też być może zaszkodzić Kerimowi. Erdogan zmyślił historię, że ktoś ukradł jego auto i celowo zaparkował w pobliżu domu, w którym mieszka Fatmagul. Kerim jest wściekły i uważa, że to próba prowokacji. Niestety udana, bo mąż Fatmagul rzuca w kierunku Erdogana groźby i jest agresywny. Wszystko dzieje się na posterunku policji. Jaki to będzie miało wpływ na zbliżającą się rozprawę?

"Grzech Fatmagul": odcinek 100. STRESZCZENIE

Po awanturze na komisariacie Kerim i Erdogan zostają na noc za kratkami. Następnego dnia obecna tam dziennikarka bacznie przygląda się kłótni z udziałem Fatmagul, która głośno przyznaje, że już nie boi się i że sprawiedliwość dopadnie Yasaranów. Dziennikarka postanawia nagłośnić sprawę gwałtu, by pomóc Fatmagul. Mówi, że Yasaranowie są znani, dlatego jest im łatwo odpierać ataki.

W Izmirze Mustafa przygotowuje się do pogrzebu ojca. Dzwoni do niego Reszat.

- Nie masz szacunku nawet do śmierci? Mógłbyś przynajmniej dziś zostawić mnie samego przynajmniej dziś? - pyta Mustafa.

- Rozumiem, co czujesz. Niezależnie od tego, ile ma lat, synowi zawsze trudno pogodzić się ze śmiercią ojca - mówi Reszat. Śmierć zawsze jest trudna do zaakceptowania, ale kiedy umiera ojciec...

- Zamknij się! Mów, co masz powiedzieć!

- Miałeś przekonać Meltem w sprawie zeznań na rozprawie. Miałeś też odnaleźć swoją żonę i uciszyć ją, by nie sprowadziła na nas kłopotów. Nie czyń ze śmierci ojca wymówki, by nie zrobić tego, co obiecałeś - Reszat przypomina o zobowiązaniach.

Fahrettin odnajduje Hacer i pomaga jej ukryć się przed Mustafą i Yasaranami. Obiecuje tez pomoc z paszportem. Jednak jest ostrożny i mówi swojemu człowiekowi, by nie spieszył się z dokumentami. Mają się przekonać, czy Asu nie jest podstawiona przez Yasaranów.

Erdogan po wyjściu z aresztu odzyskuje względy Nil.

"Grzech Fatmagul": odcinek 100. ZDJĘCIA

Więcej: