Grzech Fatmagul: odcinek 95. STRESZCZENIE. Atak na Fatmagul

95. odcinek "Grzechu Fatmagul" w TVP1 w środę 23 listopada o godzinie 13.50. Fatmagul zostanie zaatakowana przez szaleńca. Na pomoc przybiegnie Kerim.

Grzech Fatmagul: odcinek 95. Streszczenie wydarzeń nowego epizodu.

W poprzednim odcinku Kerim zabrał Fatmagul na kolacje do restauracji za miasto. Niestety, pogoda popsuła się na tyle, że nie mogli wrócić na noc do domu. Pozostał im nocleg w jednym pokoju, z jednym łóżkiem. Jak ta sytuacja wpłynie na ich skomplikowaną relację?

Kerim przez cały czas jest zazdrosny o Mustafę. Mówi Fatmagul, że to on jest winny śmierci Vurala, jednak kobieta mu nie wierzy, co staje się powodem sprzeczki. Jak Fatmagul spojrzy na to, kiedy dowie się, że jej były narzeczony przyznał się do nieumyślnego morderstwa?

Grzech Fatmagul: odcinek 95. STRESZCZENIE

Wspólny wyjazd za miasto sprawił, że Kerima i Fatmagül zblizyli sie do siebie. Rano wszyscy mężczyźni z okolicy - a wraz z nimi Kerim - udają się, by odblokować drogę zawaloną przez konar drzewa. Fatmagul w oczekiwaniu na Kerima postanawia przejść się na spacer. Niespodziewanie zostaje zaatakowana przez lokalnego szaleńca. Ucieka przed nim, ale upada. Ratuje ją Kerim...

Hacer cały czas martwi się o Mustafę. Dzwoniła wcześniej do Meltem, która też próbuje skontaktować się z mężczyzną. Okazuje się, że on już jest w domu. Okłamuje Meltem, że cały dzień miał spotkania. Meltem mówi mu, że Hacer widziała, jak dwaj mężczyźni zabrali go do auta. Mustafa szuka żony w mieszkaniu, ale widzi, że jej nie ma. Znajduje karteczkę z informacją od Asu: "Nie dzwoń do mnie". Co zamierza kobieta?

Deniz, córka Fahrettina, usiłuje przekonać ojca, by zorganizował spotkanie z bratem. Postanawia sama zadzwonić do Kerima z numeru ojca.

Do Mustafy dzwoni Murat i zaczyna się z niego naśmiewać.

- Byłeś wczoraj jak mały szczeniak. Dziś jesteś taki w stosunku do żony, jak widzę.

- Moja żona odeszła. Niech cię szlag! Uciekła.

- Nie oszukasz mnie.

- Wierz mi lub ni, nie dbam o to.

- Chyba jesteś jeszcze w szoku po wczorajszym dniu. Chyba nie jesteś w stanie pomyśleć o tym, co się stanie, jeśli nie sprawisz, by milczała... - Murat grozi Mustafie.

Grzech Fatmagul: odcinek 95. ZDJĘCIA

Więcej: