Grzech Fatmagul: odcinek 97. STRESZCZENIE. Kerim i Fatmagul w niebezpieczeństwie

"Grzech Fatmagul": odcinek 97. w TVP1 już 25.11. o godzinie 13.50. Kerim jest szczęśliwy, bo Fatmagul wyznała mu miłość. Wreszcie małżonkowie są sobie coraz bliżsi. Tymczasem Asu ukrywa się przed Mustafą. Boi się powiedzieć mu o ciąży... Przypadkiem trafia na Fahrettina. W tajemniczym liście ostrzega go, że życiu jego syna grozi niebezpieczeństwo.

"Grzech Fatmagul": odcinek 97. Streszczenie wydarzeń kolejnego epizodu. Co się wydarzy?

W poprzednim odcinku Kerim zachorował. Fatmagul czuwała nad nim wieczorem, a w nocy przyszła i - myśląc, że mężczyzna śpi - powiedziała, że go kocha. On jednak to wszystko usłyszał. Zdaje się, że w ich związku wszystko zmierza w dobrą stronę. Całkiem inaczej toczą się sprawy związku Mustafu i Hacer. Kobieta jest w ciąży, ale boi się poinformować o tym Mustafę. Ucieka z domu, a mąż nie wie, gdzie jej szukać. Również Erdogan nie ma szczęścia w miłości. Lekarka, w której się zakochał, nie chce go znać. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów serialu "Grzech Fatmagul"?

"Grzech Fatmagul": odcinek 97. STRESZCZENIE

Rano Mustafa odbiera wiadomość z nagraniem sytuacji, w której przyznał się do zabicia Vurala. Po chwili dzwoni do niego Munir i nakazuje działanie. Do czego Mustafa będzie musiał się posunąć?

Fatmagul po porannej toalecie słyszy głos Kerima. Mężczyzna czuje się znacznie lepiej. Kiedy spotykają się na śniadaniu, wymieniają tylko tajemnicze uśmiechy, choć kobieta stara się być oschła i unikać tematu, który poruszyła w nocy. Podczas śniadania Kerim odbiera telefon od Deniz. Siostra koniecznie chce się z nim spotkać. On jednak nie jest specjalnie przychylny temu pomysłowi. Mukaddes chce go przekonać do spotkania. Stwierdza, że polubiła Deniz. Także Rahmi broni siostry Kerima.

Fahrettin w rozmowie z prawnikami stwierdza, że stoi za swoim synem. Wie, że każdy nierozsądny krok Yasaranów działa im na niekorzyść. Wyjawia też, że już za tydzień, po rozprawie, Kerim i Fatmagul będą szczęśliwymi ludźmi. Co ma w zanadrzu?

Hacer jest u Samiego. Dzwoni do niego Mustafa. Szuka Hacer, ale Sami nie zdradza, że kobieta właśnie siedzi obok. Mustafa zdradza mu, ze wie o dziecko. Każe Samiemu przekazać Hacer, że ją kocha i chce, by wróciła do domu. Niestety, ona uważa, że to tylko słowa.

- Uwierzyłeś mu? - pyta Samiego. Zabije mnie, kiedy do niego wrócę.

- Aż tak źle?

- Zabije mnie, jeśli mnie znajdzie.

Kiedy Sami wzbiera się do wyjścia, Hacer dostrzega, że tuż obok mieszka ojciec Kerima. Wychodząc z hotelu mdleje, a Fahrettin udziela jej pomocy. W międzyczasie jego prawnik przynosi kartkę, która została wsunięta pod drzwi. To wiadomość od Hacer...

W międzyczasie Kadir opracowuje plan działań na rozprawę. Będzie próbował zbadać telefoniczne sygnały z miejsca zdarzenia. Jeśli trop poprowadzi do Selima i Erdogana, to już będą ugotowani. Nagle dzwoni Fahrettin  i czyta znaleziony list od Hacer. Kobieta ostrzega, że Yasaranowie przygotowują coś wielkiego, co może bardzo namieszać w sprawie. Zdradza, że ani Kerim, ani Fatmagul nie są już bezpieczni. "Proszę, posłuchajcie tych ostrzeżeń i powstrzymajcie Mustafę". Fahrettin nie domyśla się jednak od kogo dostał to ostrzeżenie.

"Grzech Fatmagul": odcinek 97. Zdjęcia

Więcej: