Grzech Fatmagul: odcinek 68 - STRESZCZENIE. Mustafa całuje Meltem, a Fatmagul otrzymuje bukiet róż...

Grzech Fatmagul: odcinek 68 - STRESZCZENIE. Nowy odcinek na TVP1 już w czwartek 13.10. o 13.55. Co się wydarzy? Zbliża się proces. Tuż przed rozprawą na jaw wychodzą nowe, nieznane wcześniej okoliczności, które mogą zaważyć o wyniku sprawy.

Grzech Fatmagul: odcinek 68 - streszczenie wydarzeń w nowym epizodzie. W poprzednich odcinkach zobaczyliśmy wiele zaskakujących zwrotów akcji. Dowiedzieliśmy się, kim tak naprawdę jest Asu i poznaliśmy jej prawdziwe imię: Hacer Ovack. Fatmagul jest zazdrosna o Kerima, jednak udaje, że nic między nimi nie ma. Kiedy Kerim dowiaduje się, że Fatmagul czytała jego korespondencję, jest wściekły. Kobieta tłumaczy mu, dlaczego to zrobiła i daje do zrozumienia, że powinien to jej wybaczyć, bo ona może wybaczyć jemu.

Grzech Fatmagul: odcinek 73. Streszczenie wydarzeń.

Grzech Fatmagul: odcinek 68 - STRESZCZENIE

Zbliża się proces, jednak na jaw wychodzą nowe okoliczności. Vural opowiedział o tym, że mężczyźni, którzy byli świadkami gwałtu na Fatmagul byli wcześniej zatrzymani przez policje za posiadanie narkotyków. Ta informacja może utrudnić wygranie sprawy.

Meltem przychodzi do Mustafy i zaczyna go karcić za to, że nie stoi po stronie Fatmagul. Mówi mu, że po tym, co ona przeszła, powinien jej pomóc, a nie zeznawać przeciw skrzywdzonej. Ten jednak stwierdza, że Fatmagul wobec Meltem źle postąpiła - powiedziała jej o całej sprawie dopiero w dniu ślubu z Selimem. Wywiązuje się kłótnia, która przybiera niespodziewany obrót: Mustafa całuje Meltem, z którą od dłuższego czasu próbuje skontaktować się mąż. Wkrótce kobieta jedzie go odwiedzić, ale oznajmia mu, że chce rozwodu. Selim nie może tego przeboleć, wpada w złość. Kobieta tłumaczy mu, że w jej życiu pojawił się ktoś inny...

Tymczasem Fatmagul postanawia przekazać pieniądze na pomoc kobietom, które padły ofiara przemocy, a Kadir odwiedza Vurala w szpitalu i rozmawia z nim o zeznaniach. Chłopak jest wyraźnie poruszony słowami adwokata. Kadir próbuje mu uświadomić, że zeznania w sprawie Fatmagul są jedyną drogą do tego, by mu uwierzyła i wybaczyła.

Wreszcie Kerin i Fatmagul otwierają upragnioną restaurację. Niespodziewanie kobieta dostaje kwiaty z liścikiem. Okazuje się, że nadawcą bukietu czerwonych róż jest Mustafa. Kerim jest wściekły.

Grzech Fatmagul: odcinek 68 - zdjęcia

Więcej: