Grzech Fatmagul: odcinek 69 - STRESZCZENIE. Fatmagul i Kerim cieszą się z sukcesu restauracji. Nie na długo...

69. odcinek serialu "Grzech Fatmagul" przyniesie kolejne zaskoczenia. Tytułowa bohaterka będzie się cieszyć z sukcesu nowo otwartego biznesu, jednak jej radość już po chwili zostanie zmącona.

"Grzech Fatmagul": odcinek 69. streszczenie wydarzeń kolejnego epizodu. Nowy, 69. odcinek w TVP1 w piątek, 14 października o godzinie 13.55. Co się w nim wydarzy?

W poprzednich epizodach na jaw wychodzą nowe okoliczności związane ze sprawą gwałtu na Fatmagul. Okazuje się, że napastnicy byli wcześniej aresztowani przez policję za posiadanie narkotyków. To może być ważny zarzut przeciw nim, który skomplikuje przebieg procesu.

Fatmagul i Kerim wynajęli lokal, w którym działać rozpoczęła ich restauracja. Pierwszego dnia, tuż po otwarciu, kobieta dostaje bukiet róż z liścikiem. Okazuje się, że nadawcą jest Mustafa, który życzy jej i Kerimowi powodzenia w prowadzeniu restauracji...

Grzech Fatmagul: odcinek 72. STRESZCZENIE i zdjęcia

"Grzech Fatmagul": odcinek 69. STRESZCZENIE

Po pierwszym dniu działania restauracji Fatmagul i Kerim są bardzo zadowoleni. Wydaje się, że odniosą sukces. Zmęczeni, ale radośni wracają do domu. Okazuje się, że ktoś wybił szyby w oknach ich domu. Wychodzi na jaw, że to zemsta żony Saliha.

Selim chce spotkać się ze swoim adwokatem. Jest zaniepokojony tym, co powiedziała mu Meltem. Zażądała rozwodu. Teraz rozpoczną się rozliczenia finansowe. Na jakie warunki rozwodu umówią się Selim i Meltem?

"Grzech Fatmagul": odcinek 69 - zdjęcia

Więcej: