Grzech Fatmagul: odcinek 70. STRESZCZENIE epizodu 17.10. Mustafa w restauracji Fatmagul!

"Grzech Fatmagul": odcinek 70 w TVP 1 już 17 października o godzinie 13.55. Mustafa postanawia zjawić się w restauracji Fatmagul, a Rahmi wyrzuca Mukaddes z domu. Jest wściekły za to, że kobieta spotyka się z byłym kochankiem. Opis kolejnego epizodu "Grzechu Fatmagul".

"Grzech Fatmagul": odcinek 70. - streszczenie wydarzeń. Nowy odcinek w telewizji już w poniedziałek. Co się w nim wydarzy? W epizodzie 69. główna bohaterka otworzyła restaurację. Fatmagul i Kerim po pierwszym dniu byli bardzo zadowoleni - pomimo incydentu z kwiatami, które kobieta dostała od Mustafy. Kerim był zły, jednak cieszył się restauracją. Kiedy wieczorem wszyscy zbierali się już do domu, zmęczeni, ale zadowoleni, ich spokój został zmącony. Okazuje się, że ktoś wybił szyby w oknach ich domu. Nie wiedzą, kto jest za to odpowiedzialny. Okazuje się, że to żona Saliha maczała w tym palce.

Meltem oznajmiła Selimowi, że chce rozwodu, a Vurala odwiedził adwokat i wypytywał o zeznania do procesu. Rozmowa wywarła na chłopaku duże wrażenie i spowodowała koszmary senne. Śniła się mu Fatmagul - widział, jak grozi mu śmiercią.

Grzech Fatmagul: odcinek 85. STRESZCZENIE odcinka 8.11.

"Grzech Fatmagul": odcinek 70. STRESZCZENIE

W nowym odcinku Vural, przejęty koszmarami po rozmowie z prawnikiem, próbuje uciec ze szpitala. Niestety, zostaje złapany i od razu przewieziony do więzienia.

Tymczasem sprawa toczy się dalej. Mukaddes, Ebe Nine i Rahmi zostają wezwani przez prokuratora do złożenia swoich zeznań. Do restauracji ciągle ktoś wydzwania, ale to tylko głuche telefony. Kerim jest tym zaniepokojony.

Mukkades wymyka się, by porozmawiać przez telefon. Idzie za nią Rahmi i podsłuchując dowiaduje się, że jego żona nadal spotyka się z dawnym kochankiem. Wpada w złość, rzuca doniczkami i wyrzuca Mukaddes z domu. Jej rzeczy lądują za oknem. Wszystko obserwują sąsiedzi.

Yaszaran spotyka się z przedstawicielem banku. Okazuje się, że z powodu wycofania pozwolenia na budowę elektrowni wiatrowej będzie musiał zwrócić kredyt. A to oznacza bankructwo...

W Różanej Kuchni zjawia się nieoczekiwany gość - Mustafa...

"Grzech Fatmagul": odcinek 70. ZDJĘCIA scen

Więcej: