Grzech Fatmagul - odcinek 71. STRESZCZENIE i zdjecia. Randka Kerima i Fatmagul

Grzech Fatmagul - odcinek 71. STRESZCZENIE: Kerim i Fatmagul jedzą wspólnie kolację. Mężczyzna planuje dla niej niespodziankę. Co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku serialu?

Grzech Fatmagul - odcinek 71. Streszczenie wydarzeń nowego epizodu. emisja w TVP1 18 października o godzinie 13.55.

Poprzedni epizod zakończył się niespodziewanymi odwiedzinami w restauracji: zjawił się Mustafa. Wiedział, że Fatmagul jest sama, bo obserwował jak Kerim wyjeżdża, by załatwić różne sprawy. Kobieta jest w restauracji sama a wizyta Mustafy jest dla niej prawdziwym zaskoczeniem. Po co przyszedł do Różanej Kuchni?

Grzech Fatmagul: odcinek 75. STRESZCZENIE epizodu 21.10.

Grzech Fatmagul: odcinek 71. STRESZCZENIE

Fatmagul jest w restauracji sama i nie wie, jak poradzić sobie z natrętnym gościem. Chce, by Mustafa sobie poszedł, ten jednak twierdzi, że przyszedł żeby spróbować jej kuchni. Nie chce odejść i zajmuje miejsce przy stoliku. Wybiera coś z menu. Kobieta pyta go, dlaczego przyszedł do restauracji, na co on odpowiedział, że chce po prostu spróbować jej jedzenia. Fatmagul grozi, że zadzwoni po Kerima, jednak nagle do restauracji przychodzą goście i Fatmagul musi zachowywać pozory. Obsługuje Mustafę i próbuje być miła.

Po pewnym czasie do Mustafy dzwoni Munir i mówi mu, że Yaszaranowie znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Mustafa wychodzi z restauracji.

Mukaddes, która wyjechała ze swoim kochankiem, niepokoi się o swojego syna. Chce się dowiedzieć, co u niego. Wydzwania do domu, ale nie może się z nikim skontaktować.

Wieczorem, kiedy Fatmagul zamyka już restaurację, zjawia się Kerim. Para zaczyna wspólną kolację.

Grzech Fatmagul: odcinek 73. Streszczenie wydarzeń.

Grzech Fatmagul: odcinek 71. ZDJĘCIA scen

Więcej: