Grzech Fatmagul: odcinek 72. STRESZCZENIE. Mukaddes w ciąży, a Meryem zakochana

Kolejny epizod serialu "Grzech Fatmagul" - odcinek 72. Streszczenie wydarzeń zapowiada nowe, ciekawe wątki. Czy Mukaddes będzie w ciąży i jak przebiegną zeznania Meryem?

"Grzech Fatmagul": odcinek 72 - streszczenie epizodu 19.10. Kolejny odcinek produkcji w środę 19 października o godzinie 13.55.

Grzech Fatmagul: odcinek 75. STRESZCZENIE epizodu 21.10.

"Grzech Fatmagul": odcinek 72. STRESZCZENIE

Mukkades od dłuższego czasu próbowała skontaktować się ze swoim synem. Wreszcie się to jej udało. Zadzwoniła do Rahmiego i uprosiła go, by pozwolił jej rozmawiać z Muratem.

Wieczorem Kerim i Fatmagul jedli razem kolację. Mąż zaproponował wyjście do kina. Okazuje się, że Fatmagul nie jest zbyt zadowolona z tego wyboru. Wcześniej przypomina się jej czas, kiedy po raz ostatni była w kinie. Było to jeszcze przed gwałtem. Mukaddes była w ciąży i zaczęła rodzić. Oprócz niej i Fatmagul jest jeszcze Rahmi i... Mustafa.

Po powrocie z kina Fatmagul i Kerim wracają do domu. Mąż nadal nie wie, że w restauracji był Mustafa, jednak jest tym ciągle przejęta i ma koszmary związane z osobą Mustafy. Śni jej się, że był narzeczony zabija Kerima. Kerim nie śpi i widzi, że z Fatmagul dzieje się coś złego. kobieta budzi się o mówi, że chce zadzwonić do brata.

Wieczorem, kilka godzin wcześniej, Meryem i Kadir jedzą wspólnie kolację, która bardzo zbliża ich do siebie. Po kolacji Kadir odprowadza kobietę. Następnego dnia będzie ona składać zeznania w prokuraturze w Izmirze. Czy między nimi wywiąże się romans?

Kiedy Fatmagul wraca wieczorem do domu, znajduje na podłodze liścik...

Grzech Fatmagul: odcinek 75. STRESZCZENIE

Grzech Fatmagul: odcinek 72 - ZDJĘCIA

Więcej: