Grzech Fatmagul: odcinek 73. STRESZCZENIE. Kerim wpada w szał z powodu Mustafy

73. odcinek serialu "Grzech Fatmagul" w TVP1 w czwartek 20.10. o godzinie 13.55. Co się wydarzy? Fatmagul idzie do prokuratury, by złożyć skargę na Mustafę. Kerim dowiaduje się, że Mustafa był w restauracji i wpada w złość.

Grzech Fatmagul: odcinek 73. Streszczenie i zdjęcia odcinka 20.10.

W poprzednim odcinku Fatmagul wyraźnie nie mogła uporać się z myślami na temat Mustafy. Dręczyły ją koszmary. Nawet kiedy Kerim zabrał ją do kina, na myśl przyszły jej sytuacje jeszcze sprzed feralnego wieczoru. Meryem spotkała się się z Ksdirem a dzień później składać miała zeznania. Wspólny wieczór z prawnikiem jest naprawdę miły. Tymczasem Mukaddes przeżywa trudne chwile. Nie dość, że tęskni za synem, to jeszcze prawdopodobnie jest w ciąży. Co się wydarzy w nowym odcinku?

Grzech Fatmagul: odcinek 75. STRESZCZENIE

Grzech Fatmagul: odcinek 73. Streszczenie

Główna bohaterka po rozmowie z Kadirem postanawia pójść do prokuratury, by złożyć doniesienie na Mustafę. Robi to w tajemnicy przed mężem. Kerim odwozi ją do restauracji i odjeżdża. Fatmagul wchodzi do restauracji i widząc, że mąż pojechał, w pośpiechu rusza do prokuratury. Jednak Kerim ją śledzi... Wkrótce dochodzi między nimi do kłótni. Pod nieobecność Fatmagul Mustafa znowu dzwoni do restauracji. Wkrótce Kerim dowiaduje się o wizycie Mustafy w restauracji i wpada w szał.

W międzyczasie Mukaddes robi test ciążowy. Okazuje się, że wynik jest pozytywny. Mówi o tym Salihowi a ten namawia ją do usunięcia ciąży, grożąc, że w przeciwnym razie więcej się nie spotkają.

Vural zostaje przeniesiony do nowej celi w więzieniu. Okazuje się, że są w niej trafia do wspólnej celi z winnymi gwałtu na Fatmagul. Ömer poznaje tożsamość tajemniczego świadka Yaszaranów a Reszat knuje zemstę na Turanerze. Mustafa słyszy jego rozmowę jego rozmowę...

Grzech Fatmagul: odcinek 76. STRESZCZENIE odcinka z 24.10.

Grzech Fatmagul: odcinek 73. Zdjęcia

Więcej: