Grzech Fatmagul: odcinek 74. STRESZCZENIE i zdjęcia. Kerim jedzie do Mustafy!

74. odcinek serialu "Grzech Fatmagul" w TVP1 21.10. o godzinie 13.55. Co się w nim wydarzy? Kerim już wie o wizycie Mustafy w restauracji. Obiecuje Fatmagul, że nie zrobi nic na własną rękę. Jednak postanawia złożyć mu wizytę i wyjaśnić pewne sprawy...

"Grzech Fatmagul": odcinek 74. STRESZCZENIE.

W poprzednim odcinku "Grzechu Fatmagul" Kerim dowiedział się, że Fatmagul zataiła przed nim informację o niespodziewanej wizycie Mustafy w ich restauracji. Kobieta postanowiła złożyć na byłego zawiadomienie do prokuratury, gdzie chciała udać się sama. Kerim ją śledził, więc ostatecznie żona powiedziała mu o swoich zamiarach. Ten się wściekł.

Niespodzianka spotkała też Mukaddes. Dowiedziała się, że jest w ciąży - potwierdził to pozytywny wynik testu. Salih chce, by usunęła ciążę i grozi jej rozstaniem.

Meryem po spotkaniu z Kadirem i miłej kolacji składa zeznania w prokuraturze i wraca z Izmiru.

Grzech Fatmagul: odcinek 78. Streszczenie

Grzech Fatmagul - odcinek 74. STRESZCZENIE

W kolejnym epizodzie Fatmagül opowiada dokładnie Kerimowi o wizycie Mustafy i jego zachowaniu wobec Fatmagul. Wymusza jednak na nim obietnicę, że nie będzie nic robił na własną rękę. Niestety, Kerim nie dotrzymuje danego słowa i postanawia złożyć Mustafię wizytę... Dochodzi do awantury. W obecności Kadira, Reszata i Münira grozi mu śmiercią.

Tymczasem Mustafa, który usłyszał rozmowę Reszata, opowiada Turanerowi o spisku przeciw niemu.

Mukaddes tęskni za synem, postanawia iść do przedszkola, by się z nim spotkać. Okazuje się, że Rahmi zakazał nauczycielom wydawania chłopca Mukaddes. Jednak wbrew tym zaleceniom dyrektor i nauczycielka pozwalają na spotkanie.

Selim rozmyśla o Meltem. Nie może pogodzić się z tym pogodzić. Przebywający od niedawna w tej samej celi Vural wdaje się w bójkę z jednym z współwięźniów.

Kerim zaskakuje Fatmagul: kupuje jej suknię ślubną i prosi ją o rękę... Co na to główna bohaterka?

Grzech Fatmagul: odcinek 76 - streszczenie

Grzech Fatmagul: odcinek 74. Zdjęcia odcinka

Więcej: