Grzech Fatmagul: odcinek 75. STRESZCZENIE. Fatmagul dostaje od Kerima suknię ślubną

Nowy odcinek 75 Grzechu Fatmagul w TVP1 w poniedziałek 24.10. o godzinie 13.55. A w nim Fatmagul jest zrozpaczona. Suknia ślubna od Kerima przypomina jej najgorsze chwile życia.

Grzech Fatmagul - odcinek 75. STRESZCZENIE wydarzeń.

W poprzednim odcinku Fatmagul i Kerim się pokłócili. Kobieta powiedziała mu o wizycie Mustafy w restauracji, a ten wpadł w szał. Złożył obietnicę, że nie będzie robił nic na własną rękę, jednak jej nie dotrzymał - pojechał do Mustafy i urządził awanturę.

Mustafa dowiedział się o spisku Reszata, a Mukaddes zrobiła test ciążowy, który potwierdził jej obawy. Jest w ciąży, ale Salih każe jej ciążę przerwać. Co w nowym odcinku "Grzechu Fatmagul"? Streszczenie najważniejszych wydarzeń poniżej.

Grzech Fatmagul: odcinek 79 - streszczenie epizodu 28.10.

Grzech Fatmagul - odcinek 75. Streszczenie

Po awanturze o Mustafę Kerim postanawia zrobić Fatmagul niespodziankę. Oświadcza się jej i daje w prezencie białą suknię. Niestety, zamiast radości kobieta odczuwa gorycz. Biel sukni przypomina jej o smutnych chwilach - o tym, że jest nieczysta. Jednak obydwoje mają nadzieję, że te złe wspomnienia wreszcie miną.

Mustafa ciągle nachodzi Fatmagul, jednak w międzyczasie interesuje się też Meltem. W nowym odcinku "Grzechu Fatmagul" ta druga odwiedza go, by powiedzieć mu, że wyjeżdża. Wcześniej między nimi doszło do pocałunku, teraz jednak Meltem i Mustafa spędzają noc.

Tymczasem rodzina i bliscy Fatmagul zbierają się w domu by razem świętować urodziny bohaterki.

Grzech Fatmagul - odcinek 75. ZDJĘCIA scen

Więcej: