Grzech Fatmagul: odcinek 76 - STRESZCZENIE, opis scen i zdjęcia.

"Grzech Fatmagul": odcinek 76 to nowe zaskakujące wydarzenia. Fatmagul udaje się zdać egzamin do liceum. Meryem dowiaduje się, że Mukaddes odwiedza syna.

76. odcinek serialu "Grzech Fatmagul" w TVP1 już we wtorek 25.10. o godzinie 13.50.

W poprzednich epizodach Fatmagul dostała od Kerima suknię ślubną. Niestety, upominek przypomniał jej o trudnych chwilach. Jednak obydwoje obiecali sobie, że uda im się zapomnieć o tych wydarzeniach i będą szczęśliwie żyć. Nieco wcześniej Mukaddes dowiedziała się, że jest w ciąży. Salih chce ją zmusić do jej przerwania pod groźbą zerwania znajomości.

Grzech Fatmagul: odcinek 77. Streszczenie

"Grzech Fatmagul": odcinek 76 - STRESZCZENIE

W kolejnym odcinku Fatmagul cieszy swoją nową drogą - udało się jej zdać egzamin do liceum. Z radości zapomina o wydarzeniach poprzedniego dnia, kiedy podczas przyjęcia urodzinowego dostała niespodziewany prezent od Mustafy - pokaz fajerwerków.

Meryem dowiaduje się, że Mukaddes odwiedza w przedszkolu syna, a Mukaddes odkrywa, że jej kochanek jest w zmowie z rodziną Yaszaranów. Kobieta spieszy się do Izmiru na zeznania. Proces trwa. Okazuje się, że kolejnym świadkiem ze strony Yaszaranów będzie Asu.

Grzech Fatmagul: odcinek 78. Streszczenie

"Grzech Fatmagul": odcinek 76. ZDJĘCIA scen

Więcej: