Grzech Fatmagul: odcinek 77. STRESZCZENIE. Mustafa zeznaje na korzyść Fatmagul, Selim opuszcza areszt

Grzech Fatmagul: odcinek 77. STRESZCZENIE. Mustafa zeznaje na korzyść Fatmagul a Selim i pozostali sprawcy gwałtu zostają wypuszczeni na wolność. Fatmagul jest przerażona.

Grzech Fatmagul: odcinek 77 w TVP 1 już w środę 26.10. o godzinie 13.50. Co się wydarzy?

W poprzednim odcinku Fatmagul dowiedziała się o zdanym egzaminie do liceum. To bardzo poprawiło jej humor przed nadchodzącą rozprawą. Wszyscy udają się do Izmiru, gdzie odbywać się będzie kolejny proces.

Grzech Fatmagul: odcinek 79 - streszczenie epizodu 28.10.

Grzech Fatmagul: odcinek 77. Streszczenie

W tym odcinku zobaczymy dalszą część procesu. Wiemy już, że jednym ze świadków po stronie Yaszaranów będzie Asu. Rozpoczyna się przesłuchanie świadków i oskarżonych. Fatmagul jest bliska omdlenia. Kiedy zeznaje Selim, dochodzi do krótkiej sprzeczki. Następny jest Vural. Mógłby pomóc Fatmagul, ale niestety zeznaje nieprawdę. Potem zeznaje Kerim, następnie Meryem, Rahmi i inni. Fatmagul przypomina sobie całe przykre zdarzenie. Jako ostatni zeznaje Mustafa. Niespodziewanie okazuje się, że postanowił zeznawać na korzyść Fatmagül, zaprzeczając poprzednim zeznaniom. Meryem się cieszy. Ostatecznie sąd postanawia odroczyć wydanie ostatecznego wyroku i zwalnia oskarżonych z więzienia. Od teraz mają odpowiadać z wolnej stopy.

Fatmagul jest wściekła. Kiedy do sądu wpada Mukaddes, Meryem wyrzuca jej, że przez jej spóźnienie przestępcy zostali zwolnieni z więzienia. Mukaddes postanawia porozmawiać z Rahmim. Mówi mu, że jest w ciąży.

Grzech Fatmagul: odcinek 77. Zdjęcia

Więcej: