Grzech Fatmagul: odcinek 78. STRESZCZENIE. Kerim oskarżony o morderstwo

"Grzech Fatmagul": odcinek 78. STRESZCZENIE i opis epizodu 27.10. Fatmagul jest załamana. Rozważa wycofanie oskarżeń, ale Kerim odwodzi ją od tego pomysłu. Następnego dnia Kerim zostaje oskarżony o o zabicie Vurala. Czy Mustafa wykorzysta to, by zbliżyć się do Fatmagul?

Grzech Fatmagul: odcinek 78 w TVP1 już 27 października o 13.50 (kolejnego dnia także online na vod.tvp.pl). Czekają nas zaskakujące zwroty akcji.

W poprzednim epizodzie oglądaliśmy dalszy przebieg procesu w sprawie Fatmagul. Okazało się, że Mukaddes nie zdążyła dojechać, by złożyć zeznania. Jednak nie to jest największym zaskoczeniem, tylko zeznania Mustafy. Były narzeczony Fatmagul postanowił zeznawać na jej korzyść. Wszyscy są tym zaskoczeni, ale cieszą się, że mężczyzna zdecydował się mówić. Niestety, sędzia decyduje o zwolnieniu oskarżonych z więzienia. Mają od teraz zeznawać z wolnej stopy. czy ich wyjście na wolność może zagrażać Fatmagul?

Co się wydarzy w nowym odcinku "Grzechu Fatmagul"?

Grzech Fatmagul: odcinek 81. STRESZCZENIE epizodu 02.11.

"Grzech Fatmagul": odcinek 78. STRESZCZENIE

Fatmagul i jej bliscy wracają do domu po kolejnej rozprawie. Kerim nagle znika i idzie na miejsce, w którym doszło do gwałtu. Kiedy ma już wracać, nagle zauważa Vurala, który zaprowadziły tam jwyrzuty sumienia. Między mezczyznami dochodzi do niemiłej wymiany zdań. Kerim oskarża Vurala, że mógł pomóc Fatmagul, ale tego nie zrobił. Dochodzi do bójki, po której Kerim odjeżdża. Wszystkiemu przyglądał się Mustafa, który ze złości napada na Vurala. Niestety, uderza go tak, że ten upada głową na kamień i umiera. Widząc, co się stało, jak najszybciej odpływa.

Selim dzwoni do Meltem. Jest zrozpaczony odejściem kobiety. Potem drze wszystkie jej zdjęcia.

Kiedy wraca do domu. Ma koszulę i ręce we krwi. Przypadkiem spotyka Kadira. Kiedy przybywa do domu, pociesza Fatmagul, która obawia się, że przegra proces. Myśli o wycofaniu oskarżeń, jednak Kerim wspiera ją i namawia, by dalej walczyła o sprawiedliwość. Niespodziewanie następnego dnia po mężczyznę zjawia się żandarmeria. Kerim jest oskarżony o zabicie Vurala... Pojawia się też Mustafa, który nie odpuści takiej "okazji" i chce stać się pocieszycielem Fatmagul. Kiedy żandarmi zabierają Kerima Fatmagul rzuca się w pogoń za samochodem. Tuż za nią biegnie Mustafa, który natychmiast pomaga jej, kiedy się potyka i upada...

Grzech Fatmagul: odcinek 78. ZDJĘCIA

Więcej: